Príjemné ubytovanie rodinného typu

Bojnický dom sa nachádza v známej obci Bojnice a svojím hosťom ponúka ubytovanie rodinného typu v samostatnom objekte, ktorý si môžete prenajať ako celok alebo v dvoch samostatných častiach.

Prvá časť je tvorená prvým podlažím s kapacitou približne 8 - 9 lôžok. Tvori ju spoločná vstupná hala, chodba, dvoj, troj a štvorposteľová spálňa. Samozrejmosťou je sprchovací kút, toaleta, zariadená kuchyňa s jedálňou a terasa s posedením.

Druhú časť tvori druhé a tretie podlažie s kapacitou približne 14 lôžok. Druhe podlažie má spoločenskú miestnosť, dve dvojposteľové spálne, kompletne vybavenú kuchyňu s jedálňou, sprchovací kút, toaletu a oddychovú miestnosť. Nechýba ani terasa. Na treťom poschodí nájdete dvoj a štvorposteľovú spálňu, sprchovací kút a toaletu.

V suteréne objektu je k dispozícii ďalšia spoločenská miestnosť s krbom a biliardom, kuchynský kút a toaleta. Parkovanie Vášho auta máte zabezpečené vo dvore zadarmo.

Bojnice lákajú turistov svojím historickým aj kultúrnym bohatstvom. Najväčším lákadlom je Bojnický zámok, 700 ročná lipa kráľa Mateja, liečebné kúpele, termálne kúpalisko Čajka, zoologická záhrada a okolitá príroda s možnosťou turistiky.