Lyžiarske vleky 100m,polpenzia,wellness

Penzión Timea sa nachádza v prekrásnom horskom prostredí Roháčov, v okrajovej časti malebnej oravskej dedinky Zuberec, len 150 metrov od zjazdoviek známych lyžiarskych stredísk Milotín a Janovky. Vynikajúca poloha ubytovania je preto zárukou dovolenky plnej aktívneho oddychu, relaxu aj zábavy a športového vyžitia. Počas Vášho pobytu si tu môžete dosýta vychutnávať rôzne náročné prechádzky či horské túry očarujúcou prírodou Roháčov, navštíviť blízke Múzeum oravskej dediny (unikátny skanzen s ukážkou tradičného života dedinky so všetkým, čo k tomu patrí) alebo zaujímavé výstavy a expozície v dvoch galériách v Tvrdošíne. Výnimočný relax si môžete dopriať v termálnych bazénoch kúpaliska ako aj moderného aquaparku Meander Park Oravice, ktoré sa nachádzajú v tesnej blízkosti vedľa seba a zároveň sú situované len pár metrov od zjazdovky lyžiarskeho strediska Meander Skipark Oravice, kde si v zimnom období vychutnáte nezabudnuteľnú lyžovačku.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v Penzióne Timea s celkovou kapacitou 37 lôžok (vrátane prísteliek). Vybrať si tu môžete spomedzi piatich 2-lôžkových a šiestich 3-lôžkových izieb, ako aj dvoch priestrannejších apartmánov: 2-lôžkového a 3-lôžkového s možnosťou využitia rozkladacej pohovky ako prístelky pre ďalšie dve osoby. Izby aj apartmány sú okrem pohodlných postelí vybavené taktiež televízorom, vlastnou kúpeľňou s toaletou a balkónom. Zároveň je možné v celom objekte bezplatne využívať WiFi pripojenie na internet.

V rámci doplnkových služieb penziónu Vám ponúkame taktiež možnosť chutného stravovania formou polpenzie, podávanej v priestrannej jedálni s kapacitou 45 miest, ktorú je možné využiť aj na rodinné a spoločenské akcie. Pre každú rodinku je tu zabezpečený samostatný stôl. Vo výbave penziónu nájdete taktiež priestor na hranie spoločenských hier, stolného tenisu či futbalu, biliardu, ako aj na vychutnanie si dokonalej relaxácie (wellness so saunou, vírivkou a možnosťou doobjednania si masáží). Vo veľmi pekne upravenej záhradnej časti penziónu s terasami, záhradnými hojdačkami, posedením s možnosťou grilovania a trampolínou pre detičky môžete oddychovať v kruhu rodiny či priateľov, alebo si u nás zapožičajte bicykel a vyberte sa spoznávať krásy okolitej prírody. Pohodlné parkovanie Vašich áut je možné priamo vo dvore penziónu.

Príďte Vašu dovolenku či predĺžený víkend stráviť k nám! Tešíme sa na Vás.