Útulné ubytovanie s veľkou záhradou!

Ubytovanie Pod Muránikmi sa nachádza v blízkosti Slovenského raja, v tichej a pokojnej časti obce Dobšiná. Radi privítame rodinky s deťmi, páriky ale i skupinky priateľov a známych. Ak máte radi turistiku, ste na správnom mieste. Krásne výhľady sa Vám naskytnú pri túrach naprieč Slovenským rajom, určite však navštívte aj Kláštorisko či planinu Geravy.

Už ste boli niekedy v jaskyni zapísanej v zozname prírodného dedičstva UNESCO? Prekrásna Dobšinská ľadová jaskyňa stojí za návštevu, rovnako ako aj Jasovská či Ochtinská aragonitová jaskyňa. Po náročnom dni výborne padne oddych v Palcmanskej Maši alebo miestnom kúpalisku neďaleko Vlachova. Lyžiari či snowboardisti si v zime užijú skvelú lyžovačku v lyžiarskych strediskách vo Vyšnej Slanej, Rejdovej alebo priamo v Dobšinej.

Ubytovanie Pod Muránikmi poskytuje celoročne útulné ubytovanie s maximálnou kapacitou pre 6 osôb. Ubytovaní budete v apartmáne s jednou 2-lôžkovou spálňou (so samostatnými lôžkami s možnosťou spojenia na manželské lôžko), s televízorom so satelitným príjmom a vlastným kuchynským kútom s plynovým varičom (dvojplatničkou), rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou a chladničkou. Kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou je v apartmáne samozrejmosťou.

Alebo si môžete zvoliť ubytovanie na poschodí rodinného domu. K dispozícii sú Vám tu dve 2-lôžkové prechodné izby so samostatnými lôžkami s možnosťou spojenia na manželské lôžko. Vo výbave izieb nechýba televízor so satelitným príjmom.

V ubytovaní môžete využívať kúpeľňu so sprchovým kútom a toaletu. Bezplatné WiFi pripojenie na internet je zabezpečené v priestoroch celého ubytovania. Izby na poschodí sú vybavené mikrovlnou rúrou, chladničkami a rýchlovarnou kanvicou. Izby na poschodí sú vhodné pre rodinky s deťmi po prípade 4 osoby + prístelka.

Aby sa Vašim detičkám u nás páčilo, pripravili sme pre ne detské ihrisko s pieskoviskom, hojdačkou, preliezkami a detským bazénom. Zabaviť sa môžu aj s našimi domácimi zvieratkami. Vy si medzitým zahrajte futbal, ugrilujte niečo chutné alebo len tak poseďte v altánku. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo pri ubytovaní.

Zavítajte k nám a užite si Vašu vysnívanú dovolenku. Tešíme sa na Vás!