Útulné ubytovanie s veľkou záhradou!

Ubytovanie Pod Muránikmi sa nachádza v blízkosti Slovenského raja, v tichej a pokojnej časti obce Dobšiná. Radi privítame rodinky s deťmi, páriky ale i skupinky priateľov a známych. Ak máte radi turistiku, ste na správnom mieste. Krásne výhľady sa Vám naskytnú pri túrach naprieč Slovenským rajom, určite však navštívte aj Kláštorisko či planinu Geravy.

Už ste boli niekedy v jaskyni zapísanej v zozname prírodného dedičstva UNESCO? Prekrásna Dobšinská ľadová jaskyňa stojí za návštevu, rovnako ako aj Jasovská či Ochtinská aragonitová jaskyňa. Po náročnom dni výborne padne oddych v Palcmanskej Maši alebo miestnom kúpalisku neďaleko Vlachova. Lyžiari či snowboardisti si v zime užijú skvelú lyžovačku v lyžiarskych strediskách vo Vyšnej Slanej, Rejdovej alebo priamo v Dobšinej.

Ubytovanie Pod Muránikmi poskytuje celoročne útulné ubytovanie s maximálnou kapacitou pre 12 osôb. Ubytovaní budete v apartmáne s jednou 2-lôžkovou spálňou (so samostatnými lôžkami s možnosťou spojenia na manželské lôžko), s televízorom so satelitným príjmom a vlastným kuchynským kútom s plynovým varičom (dvojplatničkou), rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou a chladničkou. Kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou je v apartmáne samozrejmosťou.

Alebo si môžete zvoliť ubytovanie na poschodí rodinného domu so samostatným vchodom. K dispozícii sú Vám tu dve 4-lôžkové izby so samostatnými lôžkami s možnosťou spojenia na manželské lôžko. Vo výbave izieb nechýba televízor so satelitným príjmom. Chvíľky pohody si vychutnáte aj v spoločenskej miestnosti s gaučovým posedením s možnosťou dvoch prísteliek, televízorom so satelitným príjmom a spoločenskými hrami.

Plne vybavená kuchyňa (s rovnakou výbavou ako v apartmáne) Vám určite poslúži pri príprave chutnej domácej stravy. V ubytovaní môžete využívať dve kúpeľne so sprchovými kútmi a dve toalety. Bezplatné WiFi pripojenie na internet je zabezpečené v priestoroch celého ubytovania.

Aby sa Vašim detičkám u nás páčilo, pripravili sme pre ne detské ihrisko s pieskoviskom, hojdačkou, preliezkami a detským bazénom. Zabaviť sa môžu aj s našimi domácimi zvieratkami. Vy si medzitým zahrajte futbal, ugrilujte niečo chutné alebo len tak poseďte v altánku. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo pri ubytovaní.

Zavítajte k nám a užite si Vašu vysnívanú dovolenku. Tešíme sa na Vás!