Cenovo výhodné ubytovanie pre robotníkov

Ubytovanie Tercia sa nachádza vo významnej výrobnej oblasti mesta Žilina, v novo zrekonštruovanej budove na Kamennej ulici. Skvelá občianska vybavenosť spolu s vybavením nášho ubytovania – to je dôvod, prečo sa u nás s radosťou ubytovávajú pracovníci, firmy aj klienti na dlhšiu dobu.

Poskytujeme Vám celkovo 5 nadštandardne vybavených izieb s celkovou kapacitou 13 osôb. Izby sú zariadené novým, moderným nábytkom. U nás sú k dispozícii:
- dve 2-lôžkové izby,
- tri 3-lôžkové izby.

V každej izbe sa nachádza prislúchajúci počet samostatných lôžok, stolík so stoličkami, chladnička a televízor so satelitným príjmom. Dvojlôžkové izby majú spoločnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou. V trojlôžkových izbách je na každej izbe vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Samozrejmé je WiFi pripojenie na internet zadarmo.

Výborné jedlá si môžete pripraviť v spoločnej kuchynke, ktorej súčasťou je elektrický varič, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, posedenie a kuchynský riad. Pred ubytovaním je k užívaniu terasa s posedením. Parkovanie vozidiel sme zabezpečili priamo pri objekte. Tešíme sa na Vás!

Len 20 metrov od nás je umiestnená zastávka autobusu. Do 300 m od ubytovania sa nachádza reštaurácia aj potraviny. V Žiline si môžete pozrieť priestory Považského múzea s Budatínskym hradom. Odporúčame Vám vo voľnom čase zájsť aj na Vyhliadkovú vežu Dubeň, zaplávať si na kúpalisku aj krytej plavárni v meste alebo sa slniť na brehoch vodnej nádrže Hričov. V zime sa okrem korčuľovania na ľade dá lyžovať v stredisku Veľké Ostré aj Kaluža Dlhé Pole.