Dva štýlové apartmány za skvelú cenu!

Ak túžite po oddychu, rekreácii, turistike, wellness alebo po lyžovačke, radi Vás privítame v Priváte Pekný dvor, ktorý sa nachádza v známom kúpeľnom meste Rajecké Teplice.

Užiť si tu môžete výlet jedinečnou okolitou prírodou. Potešíte Vás aj zrelaxovanie sa v Kúpeľoch Rajecké Teplice s prírodnými liečebnými účinkami. Deti sa vyšantia v bazénoch miestneho Termálneho kúpaliska Laura aj v bazénoch Termálneho kúpaliska Veronika v neďalekom Rajci. Určite sa potešíte tiež pohľadom na drevený ručne vyrezávaný Slovenský betlehem v Rajeckej Lesnej ako aj na unikátne dobové drevenice s pôvodným rázom slovenskej ľudovej architektúry v Čičmanoch. V zimnom období si zalyžujete na dokonale upravených zjazdovkách blízkych lyžiarskych stredísk, ako sú Domaniža - Na Dieli, Ski Park Rajecká Lesná alebo Ostredok.

Celoročne Vám ponúkame ubytovanie v dvoch apartmánoch Privátu Pekný dvor s celkovou kapacitou pre 6 osôb. Súkromie je zaistené samostatnými vchodmi do každého apartmánu, pričom v prípade obsadenia oboch apartmánov môžete využiť prepojenie izieb uzamykateľnými dverami.

Každý apartmán je tvorený vlastnou izbou s manželskou posteľou, jedným rozkladacím kreslom (slúžiacim ako prístelka pre jednu osobu), televízorom s rozšíreným satelitným príjmom - Smart Skylink, rádiom a chladničkou s výparníkom. K dispozícii je Vám v každom apartmáne taktiež vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou ako aj kuchynka, ktorej vo výbave nechýba mikrovlnná rúra, elektrický varič, rýchlovarná kanvica a základný kuchynský riad. Vo všetkých priestoroch ubytovacieho zariadenia je zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Na pekne upravenej záhrade, ktorá je spoločná s majiteľmi pozemku, si posedíte na terase s vonkajším posedením. Rovnako Vám vieme zabezpečiť uschovanie Vašich bicyklov. Široká paleta možností, ktoré ponúkajú Rajecké Teplice spolu s ubytovaním u nás, v Priváte Pekný dvor, Vám zaistia nezabudnuteľne strávenú dovolenku. Tak zaparkujte Vaše autá priamo vo dvore. Tešíme sa na Vás!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá