UBYTOVANIE-PRACOVNÉ CESTY, VÝRAZNÁ ZĽAVA

Pozývame Vás do rodinného Penziónu Pod Hradom, ktorý je situovaný v obci Lietava, len 6 kilometrov od okresného mesta Žilina a zároveň neďaleko kúpeľného mesta Rajecké Teplice.

Náš penzión sa nachádza priamo pod Hradom Lietava, ku ktorému si môžete spraviť príjemnú prechádzku aj s detičkami. Neďaleko obce si dokonale oddýchnete a zrelaxujete v Kúpeľoch Rajecké Teplice alebo si tu zaplávate v Termálnom kúpalisku Laura alebo v kúpeľnom dome Afrodita. Za zmienku určite stojí možnosť splavu rieky Váh na pltiach pod Strečnom ako aj návšteva Slovenského betlehemu v Rajeckej Lesnej. V zime si zalyžujete na svahoch lyžiarskeho strediska Ski Park Rajecká Lesná.

Penzión je v prevádzke celoročne a ponúka ubytovanie s celkovou kapacitou 26 lôžok vrátane prísteliek. Ubytovanie je vhodné pre rekreantov ako aj pre obchodných cestujúcich. Na výber máte z izieb v nasledovnom rozložení:
- dve 1-lôžkové izby, z toho jedna s možnosťou prístelky,
- štyri 2-lôžkové izby, z toho dve s možnosťou prístelky,
- štyri 3-lôžkové izby, z toho jedna s možnosťou prístelky.

Všetky izby sú vybavené televízorom s káblovým príjmom a vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Dve 2-lôžkové izby s prístelkou sú navyše dovybavené balkónom. V celom penzióne je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Pre hostí je k dispozícii spoločná kuchyňa, zariadená plynovým s sporákom s elektrickou rúrou (ktorú je možné využiť za poplatok), mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou. V prípade záujmu Vám veľmi radi pripravíme raňajky a pre väčšiu skupinu aj polpenziu. V penzióne sa nachádza veľká spoločenská miestnosť s plátnom na premietanie a dataprojektorom. Táto miestnosť disponuje kapacitou pre 40 ľudí a poslúži Vám na usporiadanie rodinných i firemných osláv ako aj školení. Fajčiť je povolené len v exteriéri a vstupnej hale.

Vaše voľné chvíle môžete tráviť v exteriéri, kde si príjemne posedíte v altánku so záhradným krbom a grilom alebo si oddýchnete na lehátkach. K dispozícii je rovnako kotlík na varenie gulášu. Vaše autá si pokojne zaparkujete priamo pri penzióne. Už teraz sa tešíme na Váš pobyt v Penzióne Pod Hradom.