Príjemné a cenovo výhodné ubytovanie!

Ubytovanie Daniela je situované v príjemnej pokojnej časti na okraji malebnej oravskej obce Habovka, nachádzajúcej sa v blízkosti Zuberca, v nádhernom prírodnom prostredí Roháčov - Západných Tatier. Blízke okolie ubytovania poskytuje našim hosťom bohaté možnosti aktívneho trávenia voľného času. Venovať sa môžete príjemným nenáročným turistickým prechádzkam ako aj cyklistickým a vysokohorským hrebeňovým túram. Spríjemniť Váš pobyt si môžete relaxom v blízkych termálnych bazénoch kúpaliska a moderného aquaparku Meander Thermal Park v Oraviciach, návštevou Múzea oravskej dediny alebo ochutnávkou tradičných oravských špecialít v miestnych salašoch. V zimnom období si tu na svoje prídu všetci milovníci zimných športov, ktorým sú k dispozícii služby lyžiarskych stredísk Janovky a Milotín v Zuberci či neďalekého špičkového lyžiarskeho strediska Zverovka - Spálená dolina.

Celoročne Vám ponúkame pohodlné ubytovanie v samostatnom rekreačnom dome, ktorý je prispôsobený pre komfortné ubytovanie až 23 osôb. Vďaka veľmi dobrému dispozičnému riešeniu domu je ubytovanie v ňom vhodné nie len pre väčšie skupiny návštevníkov, ale aj jednotlivé páry či rodinky s deťmi.

Na prízemí objektu je hosťom k dispozícii príjemná spoločenská miestnosť s televízorom, posedením a spoločenskými hrami ako aj kompletne zariadená kuchyňa vhodná na prípravu vlastného stravovania. Na prízemí ubytovania sú umiestnené taktiež dve spálne s kapacitou 3 a 4 pevných lôžok, ktoré disponujú televízorom a vlastnou kúpeľňou s toaletou. Na poschodí objektu je pre Vás pripravených ďalších 5 spální - dve dvojlôžkové izby a tri trojlôžkové izby s možnosťou využitia jednej prístelky. Ani v týchto izbách nechýba televízor a vlastná kúpeľňa s toaletou, pričom ubytovaní hostia v týchto spálňach môžu na poschodí objektu využívať taktiež druhú menšiu plne vybavenú kuchynku.

V celom ubytovaní je zabezpečené WiFi pripojenie na internet. Príjemný relax si môžu hostia dopriať aj v záhradnej časti ubytovania s altánkom s možnosťou vonkajšieho posedenia, grilovania a varenia chutného kotlíkového gulášu. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri ubytovaní. Tešíme sa na Vašu návštevu.