Ubytovanie v peknom prostredí

Rekreačný dom Štechová je situovaný na okraji obce Habovka v okrese Tvrdošín v predhorí Západných Tatier - Roháčov. Pokiaľ máte záujem tráviť príjemný čas s priateľmi či rodinkou, príďte a užívajte si naše moderné ubytovanie.

Rekreačný dom Štechová – to je ubytovanie pre maximálne 12 osôb. Hosťom ponúkame ubytovanie v šiestich 2-lôžkových izbách, pričom dve sú na prízemí a štyri na poschodí domu. Každá izba je zariadená súčasným požiadavkám klientov a má vlastné sociálne zariadenie. Súčasťou každej je tiež televízor so satelitným príjmom. Izby na poschodí disponujú balkónom s výhľadom do okolia.

V objekte je Vám plne k užívaniu spoločenská miestnosť s krbom (len pre dizajn), televízorom so satelitným príjmom a posedením. Pokiaľ dostanete hlad, určite Vás potešia aj dve vybavené kuchyne. V celom objekte je samozrejmosťou WiFi pripojenie k internetu.

Vo dvore sa nachádza altánok s možnosťou posedenia. V lete je k dispozícii aj ohnisko a posedenie pri potoku, ktorý tečie okolo areálu rekreačného domu. V zimnom období si svoje lyže uschováte do lyžiarne. Parkovanie vozidiel je priamo pri našom ubytovaní. Tešíme sa na to, ako prídete a strávite pekný čas u nás!

V lete je tu možnosť turistiky, zbierania húb, bicyklovania. Obľúbené sú aj prechádzky do prírody. Len 10 km od Habovky sa nachádza Meander park Oravice. V okolí je možnosť navštíviť Oravský hrad, Múzeum Oravskej dediny a Oravskú priehradu. V zime sú v okolí lyžiarske strediská Milotín, Janovky, Spálená a Oravice.