Villa Nela je situovaná v krásnom prostredí Oravy, v tichej pokojnej časti malebnej podhorskej obce Habovka, nachádzajúcej sa vedľa obce Zuberec v predhorí Roháčov - Západných Tatier. Ideálna poloha drevenice v tichej vedľajšej uličke obce pri potoku v kombinácii s nadštandardným komfortným vybavením ubytovania poskytuje našim hosťom výborné podmienky pre prežitie dovolenky plnej oddychu, dokonalého pokoja a maximálneho súkromia. Spríjemniť Váš pobyt si môžete bohatým možnosťami turistických prechádzok prekrásnou prírodou Roháčov, ochutnávkou tradičných oravských špecialít v miestnych salašoch, jazdou na koni, relaxom v termálnych bazénoch kúpaliska a aquaparku Meander Thermal Park Oravice či návštevou okolitých kultúrnych a historických pamiatok.

Celoročne Vám ponúkame štýlové ubytovanie v novopostavenej vile, ktorá je prispôsobená pre pohodlné ubytovanie až 16 osôb. Vila je ladená v tradičnom drevenicovom štýle a pre hostí je sprístupnená od decembra 2014. V objekte sú Vám k dispozícii 6 spální, tri dvojlôžkové izby, dve trojlôžkové izby a jedna štvorlôžková izba. Súčasťou vily je rovnako priestranná spoločenská miestnosť s krbom, pohodlným posedením pri LCD televízore so satelitným príjmom, CD/DVD prehrávačom a spoločenskými hrami. Druhá spoločenská časť s posedením a LCD televízorom je umiestnená na poschodí ubytovania. Na prípravu plnohodnotného stravovania Vám tu poslúži kompletne zariadená kuchyňa s jedálenskou časťou, v ktorej výbave môžete využívať keramickú varnú dosku, elektrickú rúru, rýchlovarnú kanvicu, chladničku s mrazničkou, umývačku riadu a mikrovlnnú rúru. Pre zabezpečenie pohodlia hostí je vila vybavená WiFi pripojením na internet, tromi kúpeľňami s toaletami a jednou samostatnou toaletou.

Príjemne oddýchnuť si môžu naši hostia rovnako pri vonkajšom posedení v altánku s možnosťou grilovania a varenia chutného kotlíkového gulášu. Pre Vaše ratolesti je tu pripravené detské ihrisko s pieskoviskom, hojdačkou a šmýkačkou. Celý pozemok vily je oplotený, zaistené je na ňom taktiež bezproblémové parkovanie pre 4 až 5 áut. Veríme, že sa u nás budete cítiť výborne a radi sa k nám opäť čoskoro vrátite. Tešíme sa na Vás.