Posledné voľné termíny na leto!

Novo postavená chalupa Anna je situovaná v podroháčskej obci Habovka v predhorí Roháčov - Západných Tatier. Hosťom ponúkame ubytovanie v samostatnej chalupe apartmánového typu.

Samostatná chalupa má štyri priestranné izby. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie (sprchový kút + WC). Pre každé dve izby je k dispozícii plne zariadená kuchyňa, sporák s elektrickou rúrou, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, chladnička. Pri každej kuchyni je spoločenská miestnosť s televízorom a posedením. Pri spoločenských miestnostiach je 2x WC. Na príjemné posedenie máme k dispozícii krb a Wifi pripojenie.

V chalupe sú tri štvorposteľové a jedna trojposteľová spálňa. Táto chalupa je veľmi priestranná a je vhodná pre rodiny s deťmi aj skupinky turistov. V blízkosti 600 m od chalupy sú tenisové kurty a prírodné klzisko. V zimnom období je v dome príjemne teplo, dom je vykurovaný plynom. Parkovanie aut je vo dvore, kde sa nachádza aj vonkajšie posedenie pri grile.

Ponúkame aj ubytovanie na priváte, 2x3, 1x2. Spoločenská miestnosť s TV na posedenie, komplet zariadená kuchynka s chladničkou a 2x sociálne zariadenie.

V blízkom okolí je známa obec Zuberec, Roháče, termálne kúpaliská Oravice Meanderpark a množstvo lyžiarskych vlekov.

Srdečne Vás privítame v našej chalupe.


Preferujeme: Rodiny s deťmi