Moderná chata za výhodnú cenu!

Chalupa Elen je situovaná do krásneho prostredia podhorskej obce Habovka, nachádzajúcej sa v Západných Tatrách - Roháčoch. Nadštandardné vybavenie chalupy Vám dopomôže k prežitiu pokojnej dovolenky v kruhu najbližších.

Cyklistickými či turistickými vychádzkami po okolí spoznáte krásy jedinečnej prírody. V letnom období si zaplávate v bazénoch termálneho kúpaliska Oravice (10 km od ubytovania), na Oravskej priehrade (28km) či Liptovskej Mare (28km). Históriu Vám priblížia v blízkom Múzeu Oravskej dediny. Pre deti ako aj dospelých je pripravená lanová dráha Tarzanka. V zime si prevetráte svoje lyže či bežky na zjazdovkách blízkych lyžiarskych stredísk Janovky a Milotín, kde Vás s radosťou privítajú.

Počas celého roka Vám ponúkame ubytovanie v Chalupe Elen, v ktorej máte k dispozícii na výber zo 6 izieb. Celková kapacita ubytovania tak poslúži pre maximálne 17 hostí. Prenajať si Chalupu Elen môžete ako jeden celok ako aj samostatne po izbách.

Na prízemí ubytovania sa nachádza spoločenská miestnosť s krbom a televízorom so satelitným príjmom. Táto miestnosť je prepojená so spoločnou plne vybavenou kuchyňou s barovým pultom. Využiť tiež môžete samostatnú toaletu. Prvé poschodie Chalupy Elen môže poslúžiť pre skupinku hostí, ktorí tu využijú kuchyňu, kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletu. Nachádza sa tu tiež jedna 2-lôžková a jedna 3-lôžková izba. Vo vybavení týchto izieb sú manželské postele a televízor so satelitným príjmom.

V podkrovnej časti si svoj príjemný spánok užijete v dvoch 2-lôžkových izbách alebo 4-lôžkovej izbe. Každá z izieb disponuje televízorom so satelitným príjmom ako aj manželskou posteľou a príslušným počtom samostatných lôžok. Maximálny komfort hostí poskytuje kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou ako aj ďalšia samostatná toaleta. Zaistené je rovnako WiFi pripojenie na internet.

Užívať si svoje voľné chvíle môžete v altánku s vonkajším posedením, v ktorom si vychutnáte špeciality pripravené na grile. Oddýchnete si aj na terase s posedením. Detské srdcia potešia domáce zvieratká, ktoré majitelia chovajú priamo pri ubytovaní. Vlastné športové potreby ako sú bicykle a lyže si uschováte v samostatnej miestnosti. Zaparkovať Vaše autá je možné priamo pri Chalupe Elen.

Ubytujte sa v Chalupe Elen a prežite tak pekné okamihy Vášho života, ktoré sa vryjú do Vašej pamäte. Už teraz sa tešíme na Vašu dovolenku u nás!


Preferujeme: Rodiny s deťmi