Deti do 3 rokov grátis! Bezplatné WiFi!

Apartmány Veronika sú situované v pokojnej časti na okraji malebnej podhorskej obce Habovka, nachádzajúcej sa v obklopení krásnej prírody Západných Tatier - Roháčov. Blízke okolie ubytovania poskytuje našim hosťom bohaté možnosti aktívneho oddychu vo forme podnikania množstva turistických prechádzok a horských túr očarujúcou prírodou Roháčov. Spoznajte Roháčske plesá, navštívte Múzeum oravskej dediny v blízkom Zuberci, doprajte si relax v termálnych bazénoch kúpaliska a aquaparku Meander Thermal Park v Oraviciach, pochutnajte si na miestnych špecialitách alebo prežite výbornú lyžovačku v okolitých lyžiarskych strediskách Milotín a Janovky v Zuberci (2,5 km) či v Zverovke - Spálenej doline (9 km).

Celoročne Vám ponúkame útulné ubytovanie s celkovou kapacitou pre 19 osôb v dvoch príjemne zariadených apartmánoch, ktoré sú umiestnené na prízemí a v podkroví rodinného domu. Samozrejmosťou oboch apartmánov je televízor a zabezpečená možnosť bezplatného využívania WiFi pripojenia na internet.

Apartmán na prízemí disponuje samostatným vchodom, pričom je určený pre pohodlné ubytovanie 8 osôb. Je tvorený dvomi 4-lôžkovými spálňami, kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou ako aj plne zariadenou kuchyňou s jedálenskou časťou, vhodnou na prípravu vlastných jedál.

Apartmán v podkroví ubytovania disponuje kapacitou 8 lôžok. Jeho súčasťou sú dve 4-lôžkové spálne, príjemná spoločenská miestnosť s posedením, ktorú je možné v prípade potreby využiť aj ako 3-lôžkovú spálňu, ako aj plne zariadená kuchyňa s väčšou jedálenskou časťou. Jedálenská časť je po rozložení stolov vhodná aj pre väčšie skupiny. Apartmán je vybavený dvomi toaletami a kúpeľňou so sprchovacím kútom.

Príjemne oddýchnuť si môžu ubytovaní hostia v záhradnej časti s altánkom s možnosťou posedenia a grilovania na záhradnom krbe a prenosnom grile. Vo vonkajšom bazéne sa zase príjemne schladíte počas horúcich letných dní. Parkovanie áut je zaistené priamo pri ubytovaní. Tešíme sa na Vašu návštevu.