Záhrada s jazierkom, sauna, masáže

Rekreačný dom Habovka je situovaný na okraji malebnej podroháčskej obce Habovka, v krásnom pokojnom prostredí pri potoku Blatná s pekným výhľadom na okolité lesy. Blízke okolie ubytovania poskytuje našim hosťom bohaté turistické možnosti očarujúcou prírodou Roháčov - Západných Tatier. Relax si môžete dopriať v blízkych termálnych bazénoch aquaparku Meander Park Oravice, kde Vám navyše poskytneme 15%-tné zľavy na vstup. V zimnom období si u nás užijete skvelú lyžovačku v dvoch neďalekých lyžiarskych strediskách - Milotín a Janovky, nachádzajúcich sa v 2 až 3 km vzdialenom Zuberci. Ďaleko od nás to nebudete mať ani do výborného lyžiarskeho strediska Zverovka - Spálená dolina (8 km).

Ponúkame Vám komfortné ubytovanie v príjemne zariadených izbách štýlovej drevenice, ktorá disponuje kapacitou až 16 lôžok. Drevenicu si môžete u nás rezervovať ako celý objekt alebo samostatne po jednotlivých izbách. Prízemie rekreačného domu je vybavené spoločenskou miestnosťou s televízorom, minivežou a stolným futbalom. Nechýba tu ani kompletne vybavená kuchynka s jedálenskou časťou, v ktorej je Vám dispozícii elektrický sporák s rúrou, rýchlovarná kanvica, mikrovlnná rúra, kávovar a chladnička s mrazničkou. Na prízemí drevenice máte možnosť využívať dve trojlôžkové spálne, z ktorých každá disponuje vlastnou kúpeľňou s toaletou. Na poschodí objektu sú umiestnené ďalšie tri spálne, dvojlôžková a štvorlôžková izba so spoločnou kúpeľňou a toaletou a ďalšia štvorlôžková izba, ktorá disponuje balkónom a vlastnou kúpeľňou s toaletou. Samozrejmou výbavou všetkých izieb drevenice je televízor a bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Pre dokonalý relax a oddych Vám odporúčame využiť aj našu saunu, pričom po dohode Vám k tomu vieme zabezpečiť aj výbornú masáž.

Príjemne posedieť si môžu hostia na letnej terase drevenice s vonkajším posedením. Súčasťou areálu rekreačného domu je taktiež altánok so záhradným grilom s možnosťou grilovania a varenia chutného kotlíkového gulášu. Atmosféru oddychu dotvára aj jazierko, nachádzajúce sa v záhradnej časti drevenice. Pre Vaše ratolesti je tu pripravená detská šmýkačka, hojdačka a veľká zatrávnená plocha s možnosťou hrania rôznych loptových hier. Parkovanie je možné priamo pri ubytovaní.