Drevenica a penzión v peknom prostredí

Penzión KAMZÍK sa nachádza v malebnej oravskej dedinke Habovka v predhorí Roháčov - Západných Tatier. Pre návštevníkov Oravy ponúkame ubytovanie v novopostavenom penzióne Kamzík a v drevenici, ktorá s nim susedí.

V penzióne je k dispozícii je 20 izieb (7x2, 6x3, 3x4) s vlastným sociálnym zariadením (sprcha, WC), televízorom. Niektoré izby majú balkón a kuchynku. Stravovanie a spoločenský život hostí sa uskutočnuje v spoločenskej miestnosti s barom, kde je tiež televízor, CD prehrávač, biliard. Po dohode Vám radi zabezpečíme polpenziu. Vlastnú stravu si môžete pripraviť v kuchynkách v penzióne. Pri penzióne je vonkajšie posedenie, terasa, krb s možnosťou opekania a grilovania. Lyže a bicykle si môžete odložiť v technickej miestnosti. Deti majú k dispozícii detské ihrisko, hojdačku, šmýkačku a preliezky.

Drevenica Vám ponúka ubytovanie v 4 izbách (1x2, 2x3, 1x4). Každá izba má vlastné sociálne zariadenie. Ubytovaní hostia v drevenici môžu využívať všetky služby penziónu.

Okolie ponúka široké možnosti turistiky v lete v Roháčoch a lyžovania v zime v okolitých strediskách. Meander park Oravice umožňuje relax v termálnej vode počas celého roka.