Štýlový hotel s wellnes centrom!

Komfortne zariadený Hotel Toliar *** s wellness centrom je situovaný v nádhernom tatranskom prostredí Štrbského Plesa, ktoré je miestnou časťou obce Štrba.

Priamo v Štrbskom Plese sa pokocháte nádhernou prírodou, priezračnou krásou Štrbského plesa alebo si spravíte túru do okolitých roklín a pohorí či k Popradskému plesu. Zo Štrbského Plesa sa ozubnicovou železnicou preveziete do Tatranskej Štrby odkiaľ to nebudete mať ďaleko do aquaparku AquaCity Poprad i do zaujímavej Važeckej jaskyne. V zimnom období sú tu pre Vás pripravené upravené svahy lyžiarskeho strediska Park Snow Štrbské Pleso.

Celoročne Vás ubytujeme v hoteli s celkovou kapacitou pre 195 hostí. Ponúkame Vám izby a štúdiá v nasledovnom rozložení:
- dvanásť 2-lôžkový izieb,
- tridsať 2-lôžkových izieb s možnosťou až dvoch prísteliek,
- dvadsaťštyri 2-lôžkových štúdií s možnosťou až dvoch prísteliek,
- štyri 2-lôžkové rodinné štúdiá s možnosťou až dvoch prísteliek,
- päť 4-lôžkových rodinných izieb s možnosťou až dvoch prísteliek, jedna rodinná izba je navyše prispôsobená pre bezbariérový pohyb.

Každá ubytovacia jednotka disponuje televízorom, kúpeľňou so sprchovacím kútom prípadne vaňou a toaletou. Väčšina izieb a štúdií je dovybavená balkónom - ak si prajete ubytovanie s balkónom, uveďte to prosím, v rezervácii. V štúdiách využijete navyše kuchynský kútik so sklokeramickou varnou doskou, chladničkou a kuchynským riadom.

Vo vyhradených priestoroch hotela, v reštaurácii a na recepcii, je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet. Maximálny komfort našich hostí poskytuje wellness centrum s možnosťou oddychu a relaxácie (10 EUR/3 hodiny). Pripravená je tu fínska, kanadská, parná inhalačná sauna, soľný parný kúpeľ, tepidárium, infrakabína, vírivá vaňa, plavecký bazén a detský bazénik. Pre rôzne akcie a školenia je Vám k dispozícii veľká kongresová miestnosť s kapacitou do 200 osôb a malá kongresová miestnosť s kapacitou do 40 osôb, obidve vybavené potrebnou technikou.

Celodenne využijete služby recepcie s možnosťou platby kartou, reštaurácie a potravín s rozličným tovarom priamo v hoteli. Raňajky sú v cene ubytovania, podávané formou bufetu. Navyše Vám, v prípade potreby, operieme Vašu bielizeň v cene 10 EUR/vrecko. Na terase pri hoteli si vychutnáte vínko, kávičku, užijete si teplučké horské slnečné lúče, detičky sa zas zabavia hojdaním na hojdačke a skákaním na trampolíne. Na úschovu lyží a bicyklov je zabezpečená osobitná miestnosť. Vaše autá si pohodlne zaparkujete v garáži, ktorá je situovaná za hotelom.

Nádherná príroda, malebné prostredie a dokonalý oddych. Čo viac si môžete priať počas Vašej dovolenky? Stačí nás kontaktovať a my Vám pripravíme dovolenku snov. Tešíme sa na Vašu návštevu v Hoteli Toliar ***.