V prekrásnom prostredí Štrbského Plesa!

Srdečne Vás pozývame stráviť Vašu dovolenku v prekrásnom prostredí Vysokých Tatier, v atraktívnej lokalite Štrbského Plesa, ktoré predstavuje klenot spomedzi všetkých ostatných tatranských osád. Jedinečná poloha apartmánu v kombinácii s nádhernou okolitou prírodou Tatranského národného parku je zárukou skvelej dovolenky plnej dokonalého pokoja, relaxu ale aj aktívneho oddychu v podobe podnikania množstva turistických prechádzok a vysokohorských túr.

Apartmán o rozlohe 60 m2 je umiestnený na prízemí bytového domu Jedľa a je prispôsobený pre pohodlné ubytovanie maximálne 6 osôb. Spálňová časť apartmánu je tvorená dvomi dvojlôžkovými spálňami - jednou izbou s manželskou posteľou a druhou s dvomi samostatnými lôžkami. Súčasťou apartmánu je rovnako veľká obývacia miestnosť s rozťahovacím gaučom a rozťahovacím kreslom (s možnosťou dvoch prísteliek), ktorá je zároveň prepojená s kompletne vybaveným kuchynským kútikom s keramickou elektrickou platňou, chladničkou, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou. Vo výbave apartmánu nechýba ani televízor so satelitným príjmom, DVD prehrávač a rádio. Jeho samozrejmosťou je vlastná kúpeľňa s toaletou.

Apartmán je možné využívať celoročne, pričom radi privítame aj Vašich domácich miláčikov. V prípade potreby ubytovania pre väčšiu skupinu návštevníkov (7 až 8 osôb) je v apartmáne možnosť využitia po dohode aj ďalších dvoch prísteliek - provizórnych lôžok.

V zimnom období si Váš pobyt u nás môžete spríjemniť lyžovaním na kvalitne zasnežovaných zjazdovkách a udržiavaných bežeckých tratiach, nachádzajúcich sa len cca 1,5 km od nášho apartmánu. Štrbské Pleso predstavuje zároveň ideálne východiskové miesto pre nenáročné turistické prechádzky, cyklotúry a vysokohorské túry, nuda Vám preto u nás rozhodne hroziť nebude. Tešíme sa na Vás.