Apartmány v nádhernom prostredí

Nádherná okolitá príroda, útulné a moderne zariadené ubytovanie, toto všetko a ešte viac Vás čaká u nás, v našich prírodných Apartmánoch Terra, nachádzajúcich sa v obci Stará Lesná v okrese Kežmarok.

Okolie Starej Lesnej Vám ponúka množstvo aktivít na trávenie skvelej dovolenky. Za poznaním sa vydáte do Múzea TANAPu, na turistiku ku Bilíkovej chate, k Vodopádom Studeného potoka, Rainerovej chate, Obrovskému vodopádu, Zámkovského chate, Skalnatej chate či Skalnatému plesu. Zábavu i relax si doprajete v Aqua Relax Titris v Tatranskej Lomnici, vo Wellness Grand Hoteli Bellevue i v AquaCity Poprad. Adrenalínový nadšenci určite ocenia horskú dráhu Tatrabob v Tatranskej Lomnici či Letný tubing na nafukovacom kolese. Zima je zas ideálna na lyžovanie v známom lyžiarskom stredisku Tatranská Lomnica, menej zdatní lyžiari si na svoje prídu v lyžiarskom stredisku na Hrebienku v Starom Smokovci alebo na vzdialenejších strediskách Svit Lopušná Dolina, Bachledka Ski a pod.

Celoročne Vám ponúkame ubytovanie v moderne zariadených prírodných Apartmánoch Terra s celkovou kapacitou pre 9 hostí. Na výber máte z týchto ubytovacích jednotiek:
- jedného 2-lôžkového štúdia Kamilka (v omietkach je zapracovaná sekaná kamilka) s manželskou posteľou (v podkroví),
- jedného 3-lôžkového štúdia Slamienka (v omietkach je zapracovaná sekaná slama) s manželskou posteľou a samostatným lôžkom (na prízemí),
- jedného 4-lôžkového apartmánu Margarétka (v omietkach je zapracovaná sekaná margaréta) s dvomi spálňami, s manželskou posteľou v jednej spálni a dvomi samostatnými lôžkami v druhej spálni (v podkroví).

Každé štúdio a apartmán disponuje aj televízorom, vlastným kuchynským kútom s jedálenským posedením, keramickou dvojplatničkou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou a mrazničkou. Samozrejmosťou je aj vlastná kúpelňa so sprchovacím kútom, umývadlom, uterákmi a toaletou. Štúdio a apartmán v podkroví navyše disponuje vstupom na balkón s posedením. V celom objekte je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V exteriéri objektu si môžete posedieť pri ohnisku, kde si zároveň niečo dobré opečiete alebo len uvaríte chutný kotlíkový guláš. Lyže a bicykle si odložíte v miestnosti na to pripravenej. Radi Vám tiež zapožičiame detskú postieľku. V prípade potreby Vám umožníme vypranie bielizne (za poplatok). Svoje autá si zaparkujete priamo pri objekte. Tešíme sa na Vás!