Tiché prostredie, čerstvý vzduch, oddych

Tatranské domčeky pod Gerlachom sú situované v nádhernom prostredí majestátnych Vysokých Tatier, priamo pod ich najvyšším vrchom - Gerlachovským štítom, v obci Gerlachov. Vďaka svojej výbornej polohe v blízkosti všetkých turisticky zaujímavých miest s bohatými možnosťami trávenia voľného času sú ideálnou voľbou pre dovolenku v ktoromkoľvek ročnom období.

V teplých letných mesiacoch je toto miesto rajom pre milovníkov turistiky, cykloturistiky či príjemných nenáročných prechádzok prírodou s možnosťou zberu lesných plodov a húb. V blízkom okolí sa nachádza viacero kultúrno-historických aj prírodných skvostov, ktoré si nenechajte pri svojej návšteve Tatier ujsť. Medzi tie najobľúbenejšie patrí napríklad Tatranská Polianka s tradičnými drevenými kostolíkmi, Starý Smokovec s neďalekými vodopádmi či Štrbské Pleso s nádherným krištáľovo-čistým jazerom.

V zime s bohatou snehovou nádielkou si tu svoju vytúženú dovolenku doprajú nadšenci pre zjazdové lyžovanie, bežkovanie či snowboarding. Spomínané strediská sú totiž zároveň známe ako lyžiarske TOP centrá s kvalitnými zjazdovkami, vlekmi a množstvom doplnkových služieb. Po príjemne strávenom dni Vám odporúčame nechať sa rozmaznávať v termálnych vodách či wellness svete blízkeho aquaparku AquaCity Poprad.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v dvoch samostatných rekreačných domčekoch, ktoré sú umiestnené vo dvore rodinného domu príjemných a ústretových majiteľov. Obidva domčeky sú podobne dispozične riešené. Na prízemí každého z nich sa nachádza príjemná spoločenská miestnosť s krbom, televízorom, rádiom, spoločenskými hrami a pohovkou (vo väčšom domčeku s možnosťou jej využitia ako prístelky pre 2 osoby). Zároveň sa v tejto časti domčekov nachádza aj plne vybavená kuchyňa, vhodná na prípravu chutných domácich jedál a občerstvenia. Nájdete v nej elektrický varič (dvojplatničku), mikrovlnnú rúru, chladničku s mrazničkou, rýchlovarnú kanvicu, potrebný kuchynský riad a pohodlné jedálenské posedenie. Na prízemí každého z objektov je hosťom k dispozícii aj jedna spoločná toaleta.

V podkrovných častiach domčekov sú rozdiely v kapacite. Menší 4-lôžkový domček disponuje dvomi 2-lôžkovými spálňami, pričom vo väčšom 8-lôžkovom domčeku sa nachádzajú dve 3-lôžkové spálne (s možnosťou využitia spomínanej prístelky pre 2 osoby na prízemí). Každá zo spální je navyše dovybavená vlastnou kúpeľnou so sprchovacím kútom a toaletou. Samozrejmosťou pohodového prežitia dovolenky je taktiež zaistená možnosť využívania WiFi pripojenia na internet.

V záhradnej časti ubytovania s terasou, grilom, ohniskom a posedením v altánku si môžete v kruhu rodiny či blízkych priateľov vychutnávať napríklad rôzne grilované špeciality, dobré kvalitné vínko či chladené pivko. Vaše detičky si u nás prídu rovnako na svoje a to najmä pri hrách na pieskovisku s množstvom hračiek, zábave s priateľským psíkom alebo napríklad pri kŕmení našich vďačných sliepočiek. Pohodlné a bezpečné parkovanie Vašich áut je možné vo dvore rodinného domu - priamo pri domčekoch.

Nechajte sa zlákať ponukou výnimočnej dovolenky v pokojnom prostredí Tatier, s čerstvým vysokohorským vzduchom a priateľskou atmosférou. Tešíme sa na Vašu návštevu.


Neakceptujeme: Domáce zvieratá