Najkrajší výhľad vo Vysokých Tatrách

Prijmite pozvanie do Dovolenkového domu Gerlaška, ktorý leží v obci Gerlachov, rozprestierajúcej sa pod najvyšším štítom Vysokých Tatier – pod Gerlachom (2655 m n. m.). Ubytovanie je situované necelé 2 km od Tatranskej Polianky, odkiaľ už jazdí električka do všetkých častí Vysokých Tatier. Naše ubytovanie je vhodné pre páry ako aj veľké skupiny hostí.

Okolitá príroda uspokojí turistov aj hostí milujúcich nenáročné prechádzky. K odporúčaným cieľom na výlet patria lokality: Slovenský raj, Levoča, Kežmarok, Červený Kláštor alebo blízke mestá v Poľsku. Nevynechajte ani návštevu Spišského hradu, po ktorej dobre padne relax v AquaCity v Poprade. Zaujímavá je aj prehliadka Gerlachovskej izby a zoologickej záhrady. Zimné športy sa dajú vykonávať na upravených svahoch stredísk – priamo v obci, v Tatranskej Polianke, Starom Smokovci, Lopušnej doline aj na Štrbskom plese.

Celoročne ponúkame moderné ubytovanie za prijateľnú cenu v Dovolenkovom dome Gerlaška, ktorý disponuje 46 pevnými lôžkami a 5 prístelkami. Ubytovanie sa skladá z troch poschodí, pričom každé má vlastný vchod. Objekt sa dá prenajať ako celok, po poschodiach alebo aj po izbách:

• Prízemie
- jeden 5-lôžkový Apartmán č. 1 s jednou manželskou posteľou, dvomi pevnými lôžkami a výsuvným lôžkom.
- jeden 10-lôžkový Apartmán č. 2 s dvomi spálňami - v každej s jednou manželskou posteľou, dvomi pevnými lôžkami a výsuvným lôžkom.

Apartmány sa skladajú tiež z kuchynského kúta (s el. varičom, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, sedením), televízora a kúpeľne so sprchovacím kútom a toaletou.

• 1. poschodie
- dve 5-lôžkové izby s jednou manželskou posteľou, poschodovou posteľou a jedným pevným lôžkom.
- jedna 8-lôžková izba s jednou manželskou posteľou, poschodovou posteľou, tromi pevnými lôžkami a jednou prístelkou na pohovke.

Každá izba je vybavená televízorom na káblový príjem. Hostia majú zakaždým svoju vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou na chodbe. Súčasťou poschodia je kompletne zariadená kuchyňa a tiež aj kuchynský kút.

• 2. poschodie
- dve 5-lôžkové izby s jednou manželskou posteľou, poschodovou posteľou a jedným pevným lôžkom.
- jedna 8-lôžková izba s jednou manželskou posteľou, poschodovou posteľou, tromi pevnými lôžkami, jednou prístelkou na pohovke a balkónom.

Vo výbave každej izby sa nachádza televízor na káblový príjem a vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou (na chodbe). Súčasťou tohto poschodia je kompletne zariadená kuchyňa a tiež aj kuchynský kút.

Na záhrade si oddýchnete na záhradnej hojdačke alebo na sedení na zastrešenej terase 14 x 4 m. U nás máte výborné možnosti na grilovanie, varenie gulášu, opekanie aj parkovanie – bezplatne v uzatvorenom dvore. Lyže a bicykle vieme uschovať v samostatnej miestnosti. Po dohode dodáme hračky pre deti. Príďte a ubytujte sa k nám, spoznávajte krásy Vysokých Tatier a ulahoďte tak Vašej duši aj telu. Tešíme sa na Vás!