Loading

Apartmány v Slovenskom Raji

(16 objektov)

Apartmány Prima

Čingov, v rekreačnej oblasti, v lese
Nové, všetko je poruke, radi pomôžeme...

Štúdio Katka

Spišský Štvrtok, na okraji obce / mesta
Štýlové ubytovanie v súkromí

Ubytovanie Pod Kejdou

Košiarny briežok, na okraji obce / mesta, pri lese / na okr...
Ubytovanie v Slovenskom raji

Apartmány Agnesa

Hrabušice - Podlesok, v obci / v meste, v centre mesta
Komfortné ubytovanie v krásnom prostredí

Ubytovanie JG Greš

Spišský Štvrtok, v obci / v meste
Oddych, relax a komfortné ubytovanie!

Villa Sofi

Hrabušice, v obci / v meste
Novostavba s vonkajším bazénom!

Apartmán pri Slovenskom raji

Iliašovce, v obci / v meste
Príjemné ubytovanie za rozumnú cenu

Apartmán Ľudový dom

Smižany, v obci / v meste, v centre mesta
Moderný apartmán za výhodné ceny!

Apartmánové ubytovanie Július Jakubec

Hrabušice, v obci / v meste, na horách
Príjemné ubytovanie od 8 EUR/osoba/noc!

Apartmán Park

Hrabušice, na okraji obce / mesta, na horách
Apartmán len 1 kilometer od Podleska!
1 - 16 / 16

Názory a odporúčania

Ladislav Novotný (ubytovateľ) 25.5.2019
Slovenský raj so svojimi kaňonmi, vodopádmi, roklinami, úžasnou a zdravou prírodou ponúka bohaté možnosti na aktívnu dovolenku: jazda na koni, jazda na bicykli, skalolezenie, pozorovanie zveri, beh či turistika. V blízkosti množstvo príležitostí na aktívny oddych i relax: termálne jazerá a kúpaliská, golf, bohaté športové aktivity. Vysoké Tatry len 30 km od objektu, v blízkosti sa nachádzajú tiež Nízke Tatry, Kráľova hoľa, Spišský hrad a hrad Muráň. Blízke mestá: stredoveká Levoča, aktívna Spišská Nová Ves, brána do Tatier Poprad.
Petr Ott (starší pár - návštevník) 20.5.2019
Okoli splnilo nase turisticke pozadavky, pekny Kezmarok, Levoca i Spisska n. Ves. Turisticke chodniky ve Sl.Raji na nekterych mistech nebezpecne, chybejici stupne zebriku a stupacek.
Peter (ubytovateľ) 19.5.2019
Daný región je veľmi pestrý pre aktívne trávenie dovolenky. Pri spoznávaní prírody a turistiky sú neďaleko ubytovania lokality ako Slovenský raj (Kyšeľ, Suchá Bela, Prielom Hornádu, Piecky, Kláštorisko) cca 5 km a Vysoké Tatry (Starý Smokovec - Hrebienok, Tatranská Lomnica - Lomnický Štít) cca do 25 km,15 minút autom. Neďaleko sa nachádzajú historické mestá: Levoča (najvyšší drevený oltár Majstra Pavla, Radnica, Chrám sv. Jakuba, Mariánska Hora, Župný dom, Spišské múzeum, Košická brána), Spišská Nová Ves (v centre Kostol s najvyššou kostolnou vežou na Slovensku, Reduta, Provinčný dom, Reduta, taktiež sa v tomto meste nachádza ZOO). V mestečkách Poprad a Kežmarok, ležiacich pod Vysokými Tatrami, nájdete nádherné námestia, mnoho sakrálnych pamiatok, Kežmarský hrad. Taktiež netreba zabudnúť na Spišský hrad 24 km, Markušovský kaštieľ 15 km, Dobšinská ľadová jaskyňa 27 km, Belianska jaskyňa 25 km, Važecká jaskyňa 27 km. Ak chcete zažiť trocha zábavy odporúčam navštíviť Aquacity Poprad 15 km, Thermal Park Vrbov 8 km alebo Bachledova dolina 29 km (Chodník korunami stromov). V lete je taktiež možné navštíviť Golfové ihrisko vo Veľkej Lomnici. V zimnom období odporúčam navštíviť lyžiarske strediská: Levočská dolina 14 km, Ferčakovce 13 km, Tatranská Lomnica 25 km, Mlynky 27 km, Lopušná dolina 24 km, Bachledova dolina cca 30 km, Štrbské Pleso 40 km.
Edo (sólo hosť - návštevník) 13.3.2019
Blízko Prielomu Hornadu a Suchej Belej s krasnym vyhladom na Tatry. Spis je trochu neznamy oproti tatram ale pre toho kto sa vie pozerat, je uzasny. Slovensky raj je pecka!!!
Michala (rodina so staršími deťmi - návštevník) 5.3.2019
V okolí apartmánu je Slovenský ráj s nádhernou přírodou a turistickými stezkami. Je zde trochu náročnější turistika, takže nepodcenit vybavení - řádnou obuv(žádné žabky a sandálky), pití a svačinu. Kousek dál jsou jeskyně s největším ledovcem v Evropě, pokud už neroztál. A taky jsme si odsud zajeli do Staré Lubovny na hrad.
Zobraziť viac...