Relax na Liptove za rozumnú cenu.

Privát Vypka je umiestnený v srdci Liptova, v pokojnej časti obce Demänová, neďaleko Liptovského Mikuláša.

Liptov je známy hlavne vďaka množstvu atrakcií, ktoré ponúka. Celoročne sa môžete okúpať v Aquaparku Tatralandia, vo vodnom svete Bešeňová a v lete aj na Liptovskej Mare. Odporúčame Vám navštíviť tiež Tatrapolis - svet miniatúr, Huricane Factory, Dom hore nohami i demänovské jaskyne. V okolí je množstvo cyklistických a turistických trás. Pekná je rovnako návšteva centra mesta Liptovský Mikuláš, kde odporúčame zájsť do Slovenského múzea ochrany prírody a jaskyniarstva. Fanúšikovia lyžovania sa naplno zabavia v známom lyžiarskom stredisku Jasná - Nízke Tatry, ale dobre si zalyžujú aj v Iľanove či Ski centre Opalisko.

V priváte s možnosťou ubytovania celkovo 21 hostí Vás radi privítame celoročne. Ubytovanie je vhodné pre všetky vekové skupiny turistov, lyžiarov a iných športovcov oceňujúcich širokú škálu možností na strávenie aktívnej dovolenky.

Na prízemí privátu sa nachádzajú 3 rodinné izby.
- Rodinná izba č. 1 s manželskou posteľou a rozkladacím kreslom, ktoré slúži aj ako pohodlná prístelka,
- Rodinná izba č. 2 s manželskou posteľou a dvoma rozkladacími kreslami,
- Rodinná izba č. 3 a č. 4 s dvomi spálňami, jedna s manželskou posteľou, druhá s dvomi samostatnými lôžkami a dvomi rozkladacími kreslami, ktoré sú vhodné aj ako prístelky.

V podkroví sa nachádza Rodinná izba č. 5, č. 6, č. 7 s tromi spálňami. Vhodná je pre rodinky prípadne skupinky, ktoré sa poznajú. Dve spálne sú identické s dvomi manželskými posteľami. V tretej spálni sú dva rozkladacie kreslá, ktoré využijete aj ako lôžka pre dve osoby.

Každá izba disponuje televízorom s káblovým príjmom a kúpeľňou so sprchovacím kútom, toaletou, stojanom na sušenie prádla a žehličkou. V rodinnej izbe č. 3 a č. 4 a podkrovnej rodinnej izbe je navyše k dispozícii aj fén a papuče. V prípade potreby sú tu pre Vás štyri detské postieľky, ktoré sa zmestia do každej z izieb. V izbách a na záhrade je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V suteréne privátu sa nachádza útulná spoločenská miestnosť s pohodlným gaučom, televízorom so satelitným príjmom, rádiom, videom s CD/DVD prehrávačom a pekným jedálenským posedením. Počas dlhých večerov si zahráte spoločenské hry pričom Vás bude príjemne zohrievať krb. Ďalej tu je umiestnená moderná, plne vybavená kuchyňa s elektrickým sporákom, keramickou doskou, mikrovlnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, hriankovačom a chladničkou s mrazničkou.

Vonkajšie posedenie Vám ponúka príjemný oddych na čerstvom vzduchu. Pred ostrým slniečkom alebo daždivým počasím sa skryjete v altánku s posedením, kde si vychutnáte svojpomocne navarený kotlíkový guláš či grilované dobroty. Večer si zas opečiete špekáčiky na ohnisku. Oplotený pozemok spolu s detským ihriskom, trampolínou, hojdačkou a detskými hračkami zabezpečia tým najmenším hotový raj na zemi. Na rozsiahlej trávnatej ploche si zahráte futbal, petangue či bedminton. V 50 metrov vzdialenej požičovni je možnosť zapožičania bicyklov a lyží. Ak potrebujete uskladniť vlastný bicykel, lyže alebo motorku k dispozícii je uzamykateľná garáž na záhrade. Svoje autá bezpečne zaparkujete v oplotenom areáli. Od nás je všade blízko a preto Vás radi privítame v našom Priváte Vypka.