Moderné izby s vlastnými kúpeľňami a WC

Ponúkame Vám štýlové ubytovanie vo Villa Vanilla, ktorá sa nachádza v Demänovej, jednej z mestských časti mesta Liptovský Mikuláš. Celoročne sa u nás ubytujete v siedmich samostatných izbách, ktorých celková kapacita je prispôsobená pre 23 hostí. Varianty ubytovania:

- jedna 2-lôžková izba na druhom poschodí,
- tri 3-lôžkové izby (z toho dve s balkónom na druhom poschodí a jedna na prvom),
- dve 4-lôžkové izby na prvom poschodí,
- jedna 4-lôžková izba na druhom poschodí.

Každá izba disponuje manželskou posteľou, nočným stolíkom a televízorom s plochou obrazovkou so satelitným príjmom (slovenské aj zahraničné televízne kanále). Vo výbave izieb sa nachádza aj jedálenský stôl so stoličkami. Dve 4-lôžkové izby disponujú rozkladacím gaučom pre 2 osoby, zvyšné izby príslušným počtom samostatných lôžok. Komfort poskytuje taktiež kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou na každej izbe. Nechýba tiež bezplatné WiFi pripojenie na internet prostredníctvom štyroch routerov.

Na každom z dvoch poschodí je umiestnená spoločná, plne vybavená kuchynka s keramickou varnou doskou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou a kompletným kuchynským riadom na prípravu a varenie vlastných jedál.

Suterén je vybavený príručnou kuchynkou, ktorá po drobných úpravách slúži ako spoločenská miestnosť s krbom, televízorom so satelitným príjmom, rádiom a hrami. Určite je vítaná pri nepriaznivom počasí alebo v zimných mesiacoch. Zároveň sa v objekte nachádza aj lyžiareň, určená na uskladnenie lyží, prispôsobená na sušenie lyžiarok a rovnako s automatickou práčkou na pranie bielizne.

Počas letných dní si oddýchnete v ovocnej záhrade za domom, kde je možné si posedieť pri grile i na hojdačke. Cieľovou skupinou sú hlavne rodinky s deťmi, a preto sa v záhrade nezabudlo ani na trampolínu, preliezky, hojdačky, pieskovisko a šmýkačku. Pred domom je možné zaparkovať autá na štrkovom parkovisku, ktoré je na vlastnom pozemku. S radosťou Vám zapožičiame detskú postieľku. Ak Vás zaujala naša ponuka, tak príďte a prežije dovolenku u nás. Tešíme sa na Vás!

Zaujímavé atrakcie v okolí: Aquapark Tatralandia, Liptovská Mara, Vodný raj Bešeňová, Zoo Kontakt, Tatrapolis - svet miniatúr, Huricane Factory, Dom hore nohami, systém Demänovských jaskýň, cyklistika, turistika, návšteva centra mesta Liptovský Mikuláš, Slovenské múzeum ochrany prírody a jaskyniarstva, Vrbické pleso, Jasná Nízke Tatry, lyžovanie v Iľanove, Ski centre Opalisku... len od nás máte Liptov na dlani.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov, Starších ako 35 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá