Moderný a lacný privát 200 m od vleku

Privát Miloš Harmata sa nachádza v turistami vyhľadávanej obci Zuberec, necelých 200 metrov od lyžiarskeho strediska Ski centrum Zuberec - Janovky.

Okolie ponúka viacero možností na to, ako tráviť voľný čas. Odporúčame Vám cyklistiku, turistiku aj prechádzky prírodou Roháčov. Počas dovolenky u nás môžete navštíviť Múzeum oravskej dediny Brestová, Brestovskú jaskyňu, aquapark v Oraviciach, plaváreň v Nižnej, Oravský hrad aj Oravskú priehradu. Deti nadchne lanová dráha Tarzanka. V zime si zalyžujete na svahoch miestnych stredísk Janovky, Milotín a Roháče – Spálená.

Celoročne Vás s radosťou ubytujeme v našom Priváte Miloš Harmata. Poskytujeme ubytovanie v dvoch 4-lôžkových izbách (s manželskou posteľou a dvomi pevnými lôžkami) s jedným samostatným vchodom. Izby sú situované v podkroví rodinného domu.

Privát tvorí spoločenská miestnosť s televízorom so satelitným príjmom, rádiom, CD prehrávačom a spoločenskými hrami. Vlastné stravovanie je možné v kuchynke, ktorej súčasťou je štvorplatnička, chladnička s mrazničkou, rýchlovarná kanvica, mikrovlnná rúra a jedálenské posedenie. Hosťom sú k dispozícii dve kúpeľne so sprchovacími kútmi a toaletami. V celom objekte sme zaistili bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V upravenej záhradke si môžete oddýchnuť na vonkajšom sedení, v záhradnej hojdačke alebo si ugrilovať jedlá. Záhrada slúži aj na hru bedmintonu, futbalu aj basketbalu (máme kôš). Deti sa zabavia v detskom drevenom domčeku, pieskovisku, na hojdačke, šmýkačke aj malom detskom bazéniku. Vieme zapožičať aj detský bicyklík, odrážadlo, kolobežku, detskú postieľku, vysokú stoličku a uschovať bicykle a lyže. Parkovanie pri objekte je samozrejmosťou. Tešíme sa na Vás!