V blízkosti lyžiar. strediska SKI FUN

Penzión Jana je situovaný v krásnom prostredí Veľkej Fatry, v pokojnej časti obce Liptovské Revúce, blízko lyžiarskeho strediska SKI FUN. Okrem výborných podmienok na lyžovanie v zimnom období si u nás môžu hostia vychutnávať celoročne dostatok turistických a cyklistických chodníkov krásnou prírodou Národného parku Veľká Fatra. Pre našich hostí zabezpečujeme popri kvalitných ubytovacích službách aj chutné stravovanie vo forme polpenzie.

Ponúkame Vám príjemné ubytovanie v pohodlne zariadených jednolôžkových, dvojlôžkových a trojlôžkových izbách nášho penziónu. Väčšina z izieb disponuje vlastnou kúpeľňou s toaletou, pričom na niektorých je možnosť využitia jednej prístelky. V ponuke pre Vás máme k dispozícii aj 4 izby vybavené balkónom s príjemným výhľadom na okolie. Pre rodinky s deťmi máme pripravené 3 rodinné izby, ktoré sú zložené z dvoch izieb prepojených spoločnou kúpeľňou s toaletou.

V priestoroch penziónu sú hosťom k dispozícii dve priestranné spoločenské miestnosti s krbom a televízorom a jeden príjemný salónik s kapacitou 8 osôb. Na prípravu jednoduchších jedál môžu ubytovaní hostia využívať spoločnú, kompletne vybavenú kuchynku penziónu. Vašu dovolenku u nás si môžete spríjemniť hraním spoločenských hier ako biliardu či stolného futbalu. Príjemne relaxovať môžete vo vonkajšom altánku s možnosťou grilovania. Pre najmenších máme v letnom období pripravené pieskovisko, hojdačku a trampolínu. Parkovanie je možné priamo pri ubytovaní.