Veľmi pekná drevenička s kúpacou kaďou!

Drevenica za vodou je situovaná v pokojnej okrajovej časti malebnej obce Liptovské Revúce v okrese Ružomberok, v nádhernom prostredí medzi Veľkou Fatrou a Nízkymi Tatrami. Podhorská okolitá príroda celoročne umožňuje v blízkom okolí drevenice podnikať rôzne náročné turistické prechádzky či cyklotúry. Milovníci hubárčenia a lesných plodov si tu prídu taktiež na svoje. Samotná poloha drevenice na okraji obce, pri lese a horskom potoku, Vám počas celého Vášho pobytu zaručí dokonalý pokoj a súkromie. V zimnom období si skvelo zalyžujete v neďalekom lyžiarskom stredisku SKI FUN Liptovské Revúce, ktoré je vhodné pre začínajúcich ale aj skúsenejších lyžiarov.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v štýlovej dreveničke s celkovou kapacitou 17 lôžok (vrátane prísteliek), ktorá je rozdelená na dva mezonetové apartmány s vlastnými vchodmi. Dreveničku si je možné vďaka jej dispozičnému riešeniu prenajať jednotlivo po apartmánoch alebo ako jeden celok.

V prvom menšom 7-lôžkovom apartmáne na prízemí sa nachádza útulná spoločenská miestnosť s krbom, televízorom so satelitným príjmom, rádiom a príjemným posedením na pohodlnej rohovej pohovke. Súčasťou apartmánu je taktiež plne zariadená kuchyňa, vybavená plynovým sporákom s rúrou, chladničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, kompletným kuchynským riadom a jedálenským posedením, kde si môžete pripravovať svoje obľúbené domáce jedlá. Samozrejmosťou tejto časti ubytovania je aj vlastná kúpeľňa s toaletou. Na poschodí apartmánu je pre Vás pripravená jedna 2-lôžková a jedna 3-lôžková izba (obidve s možnosťou pridania jednej prístelky). Druhý väčší 10-lôžkový apartmán disponuje podobne zariadenou spoločenskou miestnosťou a kuchyňou ako aj prvý menší apartmán, vrátane vlastnej kúpeľne s toaletou. Ubytovať sa tu však môžete v dvoch 2-lôžkových izbách (jednej s možnosťou 2 prísteliek) ako aj jednej 4-lôžkovej izbe. V celom objekte majú hostia možnosť využívania bezplatného WiFi pripojenia na internet.

V uzavretom oplotenom dvore drevenice si môžete príjemne posedieť v dvoch altánkoch alebo relaxovať pri grilovaní na záhradnom krbe s výhľadom na potok a okolitú prírodu. K benefitom ubytovania v dreveničke patrí rovnako kúpanie v kadi, zapožičanie bicyklov pre dospelých a deti ako aj možnosť hrania stolného tenisu, pri ktorom si isto užijete množstvo zábavy. Po príjazde pohodlne zaparkujte Vaše autá hneď pri objekte.

Veríme, že u nás strávite výnimočnú dovolenku a že sa k nám budete radi vracať! Tešíme sa na Vás!