Všade dobre - u nás najlepšie

Chata Relax sa nachádza v peknom prostredí na okraji horskej koncovej obce Liptovské Revúce. Chata je vzdialená len 400 metrov od miestnych lyžiarskych vlekov.

Relaxačné centrum Gothal - vyhrievané bazény, detský svet, sauny, bowling... sú vzdialené len 4 Km od chaty.

Návštevníkom ponúkame útulné a čisté ubytovanie v samostatnej chate na priestrannom oplotenom pozemku s parkoviskom. Chata má kapacitu 22 lôžok a skladá sa z dvoch samostatných častí.

1. časť:
- 4 samostatné spálne (2, 3+1, 4, 4) s celkovou kapacitou 14 lôžok;
- veľká spoločenská miestnosť s krbom, satelitom, televízorom;
- kompletne zariadená kuchyňa so sporákom, chladničkou, mikrovlnkou, rýchlovarnou kanvicou a riadom na varenie;
- sociálne zariadenia: 3 x sprchovací kút, 2 x toaleta.

2. časť:
- 2 samostatné spálne (4, 4) s celkovou kapacitou 8 lôžok;
- spoločenská miestnosť s krbom, televízorom a satelitom;
- kompletne zariadený kuchynský kút;
- sociálne zariadenie (sprchovací kút, toaleta).

Chatu vykurujú teplovzdušné krby a elektrické konvektory. Každá spoločenská miestnosť má priamy vstup na záhradnú terasu s vonkajším posedením, záhradným grilom a ohniskom. V celej chate aj na pozemku je k dispozícii WiFi pripojenie na internet. Vo voľnom čase si môžete zahrať stolný tenis, pétanque a stolný futbal. Deti sa iste potešia hojdačke a pieskovisku, trampolíne, šmýkačke, lezeckej stene, rebríku a nafukovaciemu bazéniku. Parkovanie je zabezpečené priamo pri objekte.

V okolí nájdete lyžiarske strediská Parksnow Donovaly 15 km, Skipark Ružomberok 20 km aj aquaparky: Thermál park Bešeňová, Tatralandia. Prostredie je vhodné na lyžovačku, turistiku, cykloturistiku a prechádzky po prírode.