Štýlové ubytovanie v blízkosti centra!

Penzión Arizona predstavuje štýlový nový penzión situovaný v atraktívnej časti mesta Zlaté Moravce, len 150 metrov od jeho centra. Vďaka svojej výbornej polohe, vysokému štandardu ubytovania ako aj zaisteným kvalitným doplnkovým službám predstavuje výbornú voľbu pre ubytovanie nielen obchodných cestujúcich a firemnej klientely, ale aj pre všetky páry, rodiny či rekreačných turistov.

Počas celého roka Vám Penzión Arizona ponúka komfortné ubytovanie v piatich štýlovo a moderne zariadených 2-lôžkových izbách ako aj jednom luxusnom 2-lôžkovom apartmáne. Všetky izby aj apartmán sú svojím vybavením prispôsobené pre maximálny komfort a odpočinok hostí.

K dispozícii sú Vám tu izby so samostatnými lôžkami ako aj manželskými posteľami. Vo výbave všetkých izieb nechýba LCD televízor so satelitným príjmom, bezplatné WiFi pripojenie na internet, balkón a vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou. Pre hostí preferujúcich apartmánové ubytovanie je ideálnou voľbou náš 2-lôžkový apartmán s manželskou posteľou, ktorý je dovybavený navyše aj masážnou vírivou vaňou a parnou saunou. Súčasťou tohto apartmánu je aj minibar s alkoholickými a nealkoholickými nápojmi v cene.

Počas celého pobytu môžu všetci ubytovaní hostia využiť možnosť objednania raňajok v cene 5 EUR na osobu. V prípade potreby je hosťom k dispozícii aj príručná kuchynka s kompletnou výbavou. Súčasťou penziónu je taktiež bar s kaviarňou, v ktorých priestoroch sa môžete výborne osviežiť širokým výberom alko a nealko nápojov alebo vychutnať si výbornú kávu. Pripravená je tu pre Vás aj vonkajšia terasa s posedením a možnosťou grilovania.

Vo štvrtok, piatok alebo sobotu sa môžete zapojiť aj do hrania živého pokru. V penzióne sú Vám dispozícii rovnako služby recepcie ako aj Casina s hracími automatmi. Pre parkovanie Vašich áut je pri penzióne vyhradených 10 parkovacích miest.

Doprajte si skvelý odpočinok, komfort a súkromie, ktoré Vám Penzión Arizona ponúka. Tešíme sa na Vašu návštevu.