Loading

Chaty v Košiciach

(0 objektov + 1 objekt v okolí 25 km)

Molnár Vendégház

Kechnec (Košice 19,2 km vzdušne), mimo obce / mesta
Ubytovanie s bazénom, jacuzzi a saunou
1 - 1 / 1

Chaty Košice

Chaty Košice 1Košice - metropola východného Slovenska

Druhé najväčšie mesto Slovenska, metropola jeho východnej časti, centrum kultúry a histórie. To sú Košice, ktoré sa môžu pochváliť titulom Európske mesto kultúry aj Európske mesto športu. Láskou na prvý pohľad bude pravdepodobne historické centrum mesta. Barokové, gotické aj klasicistické budovy lemujú obe strany pešej zóny.

Spievajúca fontána sa vyníma uprostred nich. Dominantou najväčšej mestskej pamiatkovej zóny Slovenska je najväčšia slovenská gotická katedrála, Dóm svätej Alžbety. Okrem architektúry sa do Košíc oplatí prísť aj za kultúrou. Sídli tu Štátne divadlo aj Štátna filharmónia.

Umením a múzejnými exponátmi sa môžete pokochať v Slovenskom technickom múzeuVýchodoslovenskom múzeu, či Východoslovenskej galérii. Pokiaľ sa chystáte na výlet s deťmi, nevynechajte miestnu ZOO, Košickú detskú historickú železnicu ani kúpaliská ako napr. Mestská plaváreň, Kúpalisko športového klubu polície.

Pre tých, ktorí si dovolenku nevedia predstaviť bez adrenalínu, je tu splav Hornádu alebo rafting na tejto rieke.

Čo všetko môžete vidieť v Košiciach a ich okolí

V blízkosti Košíc sa môžete pokochať prírodnými krásami Národného parku Slovenský rajNárodného parku Slovenský kras. Nájdete tu stovky kilometrov turistických chodníkov rôznej náročnosti, unikátne druhy rastlinstva a živočíšstva.

Za návštevu stoja aj podzemné krásy. Vyberte sa do Domice, Krásnohorskej jaskyne, Jasovskej jaskyne, jedinečnej Ochtinskej aragonitovej jaskyne, či do kráľovstva večného ľadu v Dobšinskej ľadovej jaskyni.Chaty Košice 2

Miestne lesy a príroda celkovo sú ako stvorené na dovolenku v štýlovej chate. Drevená architektúra príjemne ladí s panorámou krajiny. A Vy sa budete v Slovenskom raji cítiť skutočne ako v raji. A v Slovenskom krase, skutočne krásne.

Ubytovanie na chate bude dobrou voľbou, aj keď sa vyberiete na lyžovačku do strediska Jahodná, len pár kilometrov od Košíc. V teplejších mesiacoch si tu prídete na svoje na golfovom odpalisku aj multifunkčnom ihrisku, kde sa zabaví celá rodina. Dospelí dovolenkári zrelaxujú vo vírivke, v saune, v bazéne aj pri masáži.

Chaty v Košiciach - skvelý oddych v meste

Chaty sú výborným dovolenkovým útočiskom, pokiaľ máte radi kľud, pohodu a súkromie. Spravidla sú lokalizované v prírode, čo Vás vytrhne z každodenného stereotypu, hlavne ak bývate v meste. Ponúkajú Vám domácku atmosféru a príjemné ceny zároveň. Lyžiarov poteší, keď stoja v bezprostrednej blízkosti zjazdovky alebo bežeckej stopy. Turisti to majú na skok k turistickým chodníkom.

Vybavenosť chát je na vysokej úrovni. Pri väčších komplexoch nebýva výnimkou ani reštaurácia. Menšie a samostatne stojace chaty ponúkajú vybavenú kuchynku, ale aj gril či krb na prípravu jedla v exteriéri.

Detské ihrisko nájdete vo viacerých z nich. O zábavu však budú mať deti postarané aj v okolitej prírode. Ak milujete relax, poteší Vás prítomnosť sauny, vírivky, či bazéna v blízkosti chaty. Televízor a WiFi pripojenie na internet patria medzi štandardné prvky vybavenia.Chaty Košice 3

Z ponuky si vyberiete väčšie chaty, ideálne na dovolenku v širšom rodinnom kruhu, na oslavy aj na firemné akcie. Menšie chaty potešia rodiny, ale aj páry na romantickej dovolenke, či jednotlivcov, ktorí si potrebujú užiť chvíľu maximálneho pokoja.

Košice sú predovšetkým cieľom mestskej turistiky. Preto tu nájdete celú škálu mestských hotelov, penziónov, hostelov, apartmánovubytovní. Od tých najjednoduchších až po tie najluxusnejšie. Stačí si len vybrať.

Košice sú obľúbeným cieľom návštevníkov z celého sveta. Ich architektúra, história, kultúra a okolitá príroda láka všetky vekové kategórie. Potešte sa ich návštevou aj Vy. Prídete si tu na svoje, či už máte 18 alebo 58 rokov, či už preferujte na dovolenke pokojné prechádzky alebo adrenalín. Oddýchnete si tu v každom ročnom období.