Komfortné ubytovanie s wellness službami

Hotel Heľpa je situovaný v obci Heľpa, v krásnom prostredí Horehronia v Nízkych Tatrách. Doprajte si počas Vašej dovolenky komfort a pohodlie v príjemne a moderne zariadených izbách nášho hotela, kde pre Vás denne pripravujeme výborné jedlá v štýlovej reštaurácii. Počas Vášho pobytu si u nás môžete dopriať aj relaxačné a wellness služby v hotelovom wellness centre s relaxačným bazénom s masážnymi tryskami, soľnou jaskyňou, ochladzovacím bazénom, možnosťou masáží, tepidáriom ako aj fínskou, tureckou a inhalačnou saunou.

Ponúkame Vám pohodlné ubytovanie vo veľmi pekne zariadených izbách hotela. Vybrať si môžete spomedzi jednolôžkovej izby, dvojlôžkových a trojlôžkových izieb s možnosťou prístelky. Samozrejmosťou každej izby je televízor so satelitným príjmom, WiFi pripojenie na internet a vlastná kúpeľňa s toaletou, dovybavená fénom. Väčšina izieb disponuje taktiež balkónom. Pre náročnejších hostí máme k dispozícii 3 apartmány s kapacitou 4 lôžok, ktoré disponujú navyše obývacou izbou s možnosťou príjemného posedenia.

Súčasťou hotelových priestorov je aj banketová miestnosť, priestranná reštaurácia s barom s ponukou chutných tradičných slovenských jedál, viacúčelová hala s bowlingovou dráhou, biliardom, stolným tenisom a stolným futbalom, či detský kútik s hračkami. Parkovanie je zabezpečené na parkovisku priamo pri hoteli, ktoré je strážené kamerovým systémom. Tešíme sa na Vás.