Loading

Ubytovanie s vonkajším bazénom na Horehroní

(11 objektov)

Chalupa Jana

Čierny Balog, na okraji obce / mesta, pri vode
Chalupa v tichom prostredí na kraji obce

Chata Dolinka

Mýto pod Ďumbierom, na okraji obce / mesta, pri vleku
Rodinná dovolenka v prekrásnom prostredí

Wellness Chata Zinka

Mýto pod Ďumbierom, na okraji obce / mesta, pri lese / na o...
Vianoce voľné, wellness, spoločenská

Villa Lavender

Bystrá (okres Brezno), v obci / v meste
Naj dovolenka v sdrci Nízkych Tatier!

Drevenica Koliba

Drábsko, mimo obce / mesta, pri lese / na okraji lesa
Jóga, masáž, meditácia v krásnej prírode

Chata Veterník

Králiky, na okraji obce / mesta, pri lese / na okraji lesa
Bazén, detské ihrisko, altánok

Chata v Závadke nad Hronom

Závadka nad Hronom, na okraji obce / mesta
Pekná chalupa, WiFi, bazén

Ubytovanie Lívia

Brezno, na okraji obce / mesta, pri lese / na okraji lesa
Relax, wellness, bazén s morskou soľou

Chata LEA - oproti vleku

Mýto pod Ďumbierom, na samote, pri vleku
Krásna rodinná chata na samote pri lese

Penzión ROJAS

Mýto pod Ďumbierom, na okraji obce / mesta, pri vleku
Ubytovanie priamo pri SKI centre
1 - 11 / 11

Názory a odporúčania

Ing. Tibor Bruckmayer (ubytovateľ) 31.5.2020
Nádherná Vajskovská dolina, jaskyňa Mŕtvych netopierov, Chopok Juh - lyžiarske centrum, Tále- golfový areál len 4 km prechádzkou cez les.
Gabriela Fraňová (ubytovateľ) 31.5.2020
Horehronie je vstupnou bránou do južnej časti Nízkych Tatier. Je to ideálne miesto na trávenie letnej aj zimnej dovolenky. Nachádza sa tu mnoho lyžiarskych stredísk, či vysokohorských chát, no okrem trávenia aktívnej dovolenky môžu návštevníci tiež spoznať viacero známych turistických atrakcií, ako napríklad Dedečkova chata, Čiernohronská železnica v Čiernom Balogu, Bystrianska jaskyňa či Jaskyňa mŕtvych netopierov. Spoznať Horehronie je možné tiež na elektrobicykloch aj na gumenom člne pri splave Hrona.
Juraj Jarábek (ubytovateľ) 31.5.2020
Kulturné pamiatky mesta Banská Štiavnica, Termalne kúpaliská Vyhne, Sklené Teplice , SKI rezort Salamandra.
Martina Molitoris (ubytovateľ) 30.5.2020
• Lesnícky skanzen a Čiernohronská železnička v Čiernom Balogu (21 km, 25 min autom). • Horehronský Expres, odchod z Brezna sobotu a nedeľu počas letných prázdnin (13 km, 14 min autom).
Ján Kollár (ubytovateľ) 30.5.2020
Či ste v štiavnickom regióne na pár hodín, alebo dní, nemali by ste vynechať prechádzku centrom Štiavnice, návštevu bane a aspoň jeden z tajchov. Nič podobné totiž nikde inde neuvidíte. Štiavnica je malebné a fotogenické mesto. V úzkom údolí stoja kostoly, paláce bohatých ťažiarov a meštianske domy, v kopcoch nad nimi sú učupené malé banícke domčeky, to všetko pospájané romantickými uličkami a chodníkmi so stovkami schodov. Neobíďte štiavnické korzo – vyvýšený chodník Trotuár, Ružovú ulicu. Pre krásne výhľady sa oplatí vyšliapať si vyššie. Bola by škoda v Štiavnici nenavštíviť baňu. Vyzbrojení plášťom, helmou a baníckou lampou sfárate do podzemia a na vlastnej koži skúsite ako sa “baníkovalo”. Štiavnické tajchy sú miláčikom domácich aj návštevníkov. Baníci kedysi vybudovali neuveriteľné vodné dielo, šesťdesiat medzi sebou prepojených vodných nádrží dodávalo energiu pre prosperujúce baníctvo. Ostalo ich 24, harmonicky zrastených s prírodou. Ponúkajú prírodné kúpanie, člnkovanie, rybačku, v zime korčuľovanie a romantické prechádzky k nim. Od tajchu Veľká vodárenská, s vodou tyrkysovej farby, vás delí iba 15 minútová prechádzka z nám. sv. Trojice.Štiavnická kalvária patrí medzi najkrajšie barokové kalvárie Európy. V Štiavnici je všetko hore, alebo dolu kopcom. Dobre padne načerpať energiu v starej botanickej záhrade, kde nájdete sekvoje aj japonský céder. Nový zámok je spolu s Kalváriou ďalšou vizuálnou ikonou Štiavnice. Jeho silueta je v Európe jedinečná, pripomína raketu. Ďalej Starý zámok, Kammerhof, krásne kostoly. Štiavnické cyklotrasy Bajkom k tajchom vedú po lesných cestách krajom tajchov. Špecializácia na zážitok z prírody, tajchov a pamiatok, rovnako ako snaha o bezpečnosť predurčuje trasy aj pre rekreačných bajkerov a rodiny s deťmi. Je tu rodinná zóna, náročnejšie vyhliadkové trasy cez Štiavnicu a na Kalváriu, aj naozaj náročné trasy. Je tu 250 km okruhov a spojok, dobré značenie v teréne, mapy aj GPS dáta.
Peter Očovan (ubytovateľ) 30.5.2020
- Salaš Zbojská kde je veľmi tradičné jedlo s vlastným chovom - Syslia lúka na Muráni - Čiernohorská železnička a lesnícky skanzen v Čiernom Balogu - Demänovska ľadová jaskyna, Bystrianska jaskyňa a jaskyňa mŕtvych netopierov - Wellness je na Bystrej a na Prednej Hore. Tiež plaváreň, masáže a sauna vo vedľajšej obci - Slovenský raj/nádrz Dedinky a Muránska planina, Muránsky hrad - Viadukt Telgárt - Prameň Hrona - Kráľovu Hoľa aj na elektrobikoch - Viaceré turistické trasy, napr. Trangoska - Chata M.R. Stefanika - Vedľa v obci Zavadka je rybník a reštaurácia s krásnymi výhľadmi na hrebeň Nízkych tatier a Kráľovu hoľu - Vedľa v Bacúchu je prameň B. Nemcovej a zrúcanina hrádze na splavovanie dreva a reštaurácia s veľkou častou pre deti vonku a krbom - Na Taloch ale aj na Muráni su kone, tarzanské dráhy pre deti, možnosť jazdy na koňoch a poníkoch, golf, jazero, kúpalisko v Pobrezovej a mnoho ďalšieho
Branislav Babirád (ubytovateľ) 30.5.2020
Prehliadka Banskej Štiavnice - bývalé kráľovské banské mesto, banícke a cirkevné pamiatky.
Zuzana Kortánová (ubytovateľ) 29.5.2020
V obci Mýto pod Ďumbierom sa nachádza známe lyžiarske stredisko: SKI Mýto.
Lenka Mészárosová (mladý pár - návštevník) 29.5.2020
Krásne miesto, na svoje si prídu aj rodiny s deťmi aj nadšenci turistiky a cyklistiky.
František Jakubove (ubytovateľ) 29.5.2020
Očarujúce miesto kde zastal čas....
Viliam Kačaliak (ubytovateľ) 29.5.2020
Králická tiesňava s Králickým vodopádom
Peter Očovan (ubytovateľ) 28.5.2020
- Salaš Zbojská kde je veľmi tradičné jedlo s vlastným chovom - Syslia lúka na Muráni - Čiernohorská železnička a lesnícky skanzen v Čiernom Balogu - Demänovska ľadová jaskyna, Bystrianska jaskyňa a jaskyňa mŕtvych netopierov - Wellness je na Bystrej a na Prednej Hore. Tiež plaváreň, masáže a sauna vo vedľajšej obci - Slovenský raj/nádrz Dedinky a Muránska planina, Muránsky hrad - Viadukt Telgárt - Prameň Hrona - Kráľovu Hoľa aj na elektrobikoch - Viaceré turistické trasy, napr. Trangoska - Chata M.R. Stefanika - Vedľa v obci Zavadka je rybník a reštaurácia s krásnymi výhľadmi na hrebeň Nízkych tatier a Kráľovu hoľu - Vedľa v Bacúchu je prameň B. Nemcovej a zrúcanina hrádze na splavovanie dreva a reštaurácia s veľkou častou pre deti vonku a krbom - Na Taloch ale aj na Muráni su kone, tarzanské dráhy pre deti, možnosť jazdy na koňoch a poníkoch, golf, jazero, kúpalisko v Pobrezovej a mnoho ďalšieho
Zuzana (mladý pár - návštevník) 28.5.2020
Okolie nas ocarilo. Nespocetne moznosti na vylety ktorymkolvek smerom. Urcite odporucame navstivit.
Richard Lunter (ubytovateľ) 27.5.2020
Odporúčame: Kráľova hoľa, Dobšinská ľadová jaskyňa, Muránska planina, Hrad Muráň, Slovenský raj, Šumiac múzeum zvoncov, Aquacity Poprad, Vysoké Tatry Štrbské pleso 60 minút.
Andrej Staník (ubytovateľ) 26.5.2020
Banskobystrický región ponúka množstvo športových aktivít. V Kremnických vrchoch sú to hlavne lyžovanie, bežky, turistika, cykloturistika. Za zmienku určite stojí výlet na Skalku, kde je možné zapožičať si výstroj a absolvovať prechod ferratou a visutým lanovým mostom, jediným svojho druhu na Slovensku. Ďalšie zaujímavosti v okolí sú Králická tiesňava, Harmanecká jaskyňa, historické centrum mesta Banská Bystrica, Šachtička- výstup na Panský diel, Staré hory-prechod hrebeňovkou Veľkej Fatry, Špania dolina, drevený kostol v obci Hronsek (UNESCO), Ľupčiansky hrad, Pustý hrad. V zimnom období je v okolí na výber niekoľko lyžiarskych stredísk: SKI Králiky - 6km, SKI Šachtičky - 15km, Ski Selce Čachovo - 15km, Donovaly - 30km. Po náročnom dni padne vhod oddych v neďalekom Holiday parku Kováčová v termálnej vode, alebo priamov meste Banská Bystrica v novozrekonštruovanej plavárni Štiavničky so saunami a masážami.
Anna Štulrajterová (ubytovateľ) 26.5.2020
Brezno - ojedinelé historické námestie s hodnotnými pamiatkami, Zbojnícky salaš Zbojská, Rekreačné stredisko Tále (golf, lyžovanie), Chopok - lanovka, Lom-Sihla-Drábsko (kone, agroturistika)
Zuzana Giertlová (ubytovateľ) 25.5.2020
Horehronie región pozýva hostí do Čierneho Balogu. Neďaleko sú Nízke Tatry s jaskyňami, lanovkami a mnohými možnosťami turistiky. Zaujímavá je aj lokalita NP Muránska planina s pravým slovenským salašom a haluškami...Na opačnej strane krásne Podpoľanie.
Petus (rodina s malými deťmi - návštevník) 25.5.2020
v okolí Štiavnice, je toľko možností na turistiku, cyklo.. odporúčam na dlhší výlet ako len víkend.. nám bolo málo
Zuzana Lamošová-Beňovská (ubytovateľ) 24.5.2020
V blízkosti Krpačova sa nachádza Vajskovská dolina, ktorá je ukončená krásnymi Vajskovskými vodopádmi. V Krpačove je vybudovaný náučný chodník "Medvedia cestička". Ďalej v lete je možnosť kúpania v miestnom jazere, hubárčenia a prechádzok. V zimnom období možnosť lyžovania.
Slavomír L. (starší pár - návštevník) 24.5.2020
super región
Maria Ciparova (skupina - návštevník) 21.5.2020
Tále Chopok
Jaroslava (starší pár - návštevník) 21.5.2020
super
Ivka (skupina - návštevník) 21.5.2020
Krpáčovo je krásny zelený kus Slovenska, ktorý sa oplatí navštíviť.
Zuzana Šemodová (ubytovateľ) 20.5.2020
V banskoštiavnickom regióne sa vyžijete kultúrne, rekreačne aj športovo. Navštívte historické mesto Banská Štiavnica, múzeá, hrady, galérie, skanzen v prírode, botanickú záhradu, reštaurácie, kaviarne, amfiteáter, kino, divadlo, kaštieľ vo Svätom Antone, turistické trasy, cyklotrasy, bežkárske trate, lyžiarske strediská, termálne kúpele, jazerá, letné festivaly... V Štiavnici sa nikto nikdy nenudí!
Libuša Tuláková (ubytovateľ) 17.5.2020
Našim hosťom doporučujeme navštíviť Muránsku planinu,Muránsky hrad,Palcmanskú Mašu-priehrada na Hnilci,člnkovanie ,množstvo turistických krás,výhľadov,prameň Hrona,sedlo Besník,tunely,viadukty,Slovenský raj,Geravy,Poprad,jaskyne,zámky a kaštiele a množstvo prírodných a historických pamiatok v blízkom i vzdialenejšom okolí,....
Ivka (skupina - návštevník) 17.5.2020
Krásna zelená časť Slovenska, ktorú sa oplatí navštíviť. V blízkosti okrem lesných chodníčkov aj cyklotrasy, jazero, možnosti turistiky.
Zanet Storcelova (rodina so staršími deťmi - návštevník) 13.5.2020
Určite výstup na Ďumbier
Jozef Slíž (ubytovateľ) 12.5.2020
Ubytovanie sa nachádza v krásnom prostredí Štiavnických vrchov. V okolí je množstvo príležitostí na cyklo turistiku, rybolov a hubárčenie. Neďaleko sa nachádzajú Termálne kúpele Sklené Teplice. V zimnom období je možnosť lyžovania v stredisku Salamandra, vzdialenom cca 12 km.
Peter Bača (rodina s malými deťmi - návštevník) 12.5.2020
región super !
Martin Čech (skupina - návštevník) 11.5.2020
Super prechádzky