Chalupa v tichom prostredí na kraji obce

Chalupa Jana je situovaná v príjemnom pokojnom prostredí na okraji obce Čierny Balog, nachádzajúcej sa neďaleko mesta Brezno. Krásna okolitá príroda Národného parku Nízke Tatry, Poľany a Muránskej planiny poskytuje hosťom široké možnosti príjemných turistických prechádzok a vysokohorských túr. Ozvláštniť Vašu dovolenku si môžete aj návštevou známej úzkokoľajnej Čiernohronskej lesnej železnice (500 m) či Vydrovského lesníckeho skanzenu (2 km). V zimnom období si všetci milovníci lyžovania prídu na svoje na blízkom lyžiarskom svahu s umelým zasnežovaním, nachádzajúcom sa vo vzdialenosti len 500 metrov od chalupy.

Našim hosťom ponúkame celoročne príjemné ubytovanie v samostatnej zrekonštruovanej chalupe, ktorá je prispôsobená pre pohodlné ubytovanie 8 až 10 osôb. V chalupe sú hosťom k dispozícii dve štvorlôžkové spálne. V jednej spálni sú umiestnené dve manželské postele, pričom v druhej môžete využívať jednu poschodovú posteľ a dve samostatné lôžka. Príjemný relax v kruhu priateľov a rodiny si môžete vychutnávať v útulnej spoločenskej miestnosti s krbom, televízorom so satelitným príjmom, rádiom a pohodlnou pohovkou, využiteľnou pre prespanie ďalších dvoch osôb. Samozrejmosťou ubytovania je kompletne vybavená kuchyňa vhodná na prípravu vlastného stravovania, z ktorej sa zároveň prechádza do spoločenskej miestnosti a kúpeľne so sprchovacím kútom a toaletou.

Výborným benefitom drevenice je veľký oplotený pozemok (1200 metrov štvorcových), za ktorým preteká potôčik. V pekne upravenej záhradnej časti chalupy môžete využívať veľký altánok s posedením a ohniskom s možnosťou opekania a grilovania. V letnom období sa tu môžete osviežiť vo vonkajšom bazéne (s rozmermi 3,05 x 0,76 m). Parkovanie Vašich áut je zabezpečené bezplatne priamo pri chalupe.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov, Starších ako 35 rokov