Krásna nová chata v lese pri potoku

Horáreň Dobák sa nachádza v nádhernom lesnom prostredí Nízkych Tatier, ktoré predstavuje priam oázu pokoja a súkromia. Ak túžite po božskom tichu a dokonalom oddychu, u nás budete na tom najlepšom mieste. V diaľke sa budú pred Vami týčiť končiare Západných Tatier, za horárňou budete mať hneď na dosah vrch Dobák a z oboch strán Vás budú obkolesovať zurčiace potôčiky Paludžanka a Mošnica. Zároveň budete ďaleko od ruchu miest, nakoľko najbližšia dedinka Lazisko je vzdialená 1 km. O prístup k chatám sa nemusíte obávať, vybudovaná je tu asfaltová cesta.

Našim hosťom ponúkame štýlové ubytovanie v kompletne zrenovovanej horárni s dlhou 200 ročnou tradíciou. Horáreň je postavená z prírodných materiálov /dreva a kameňa/ a celý jej interiér je ladený v tradičnom duchu Liptova. Samotná horáreň je tvorená dvomi samostatnými chatami - hlavnou chatou a menšou vedľajšou chatou. Celková kapacita horárne tak spolu predstavuje až 19 osôb. Chaty si je možné prenajať spoločne ale aj samostatne.

V hlavnej chate sa pohodlne ubytuje 12 až 13 osôb. V objekte sú Vám k dispozícii tri dvojlôžkové a dve trojlôžkové spálne. Pripravená je tu pre Vás veľká spoločenská miestnosť s krbom, posedením, jedálenskou časťou a plne zariadenou kuchyňou na prípravu domácich jedál. V spoločenskej miestnosti nechýba televízor so satelitným príjmom, DVD prehrávač, spoločenské hry a využiť tu môžete aj možnosť prístelky na rozkladacej pohovke. Samozrejmosťou hlavnej chaty je kúpelňa s toaletou na prízemí aj na poschodí.

Menšia vedľajšia chata je prispôsobená pre pohodlné ubytovanie 6 osôb. V objekte sú tri spálne, jednolôžková, dvojlôžková a trojlôžková. V chatke je jedna kúpeľňa s toaletou.

V upravenom a oplotenom areáli horárne si môžete užívať skvelé opekačky v krytom altánku so záhradným krbom, ohniskom a kotlíkom. Slniť sa môžete na terase či záhradnej hojdačke. Pre Vaše ratolesti je tu detské ihrisko s preliezkami, šmýkačkou a hojdačkou. Srdečne Vás k nám pozývame.