Chata v lese pri potoku

Chata Vlasta sa nachádza v malebnom lesnom prostredí Liptova v chatovej oblasti Pod Dobákom v katastri obce Lazisko. Okolo chaty preteká potok čo dotvára pravú dovolenkovú atmosféru.

Ponúkame Vám na prenájom chatu s kapacitou sedem lôžok s možnosťou jednej prístelky. Na spanie je určené poschodie chaty kde sú dve dvojlôžkové izby a jedna trolôžková s možnosťou pridania prístelky.

Prízemie chaty tvori spoločenská časť s kompletne zariadenou kuchyňou a spoločenskou miestnosťou s krbom s prechodom na otvorenú terasu. Samozrejmosťou je kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Na uskladnenie potravín či piva Vám poslúži malá komora.

Na terase sa nachádza kempingový stôl so stoličkami. Pri potoku máte k dispozícii drevené lavičky, ohnisko a prenosný gril. Ideálnejšie miesto na opekačku a posedenie s priateľmi určite nenájdete.

Počas dovolenky u nás môžete navštíviť Tatralandiu, termálne kúpalisko v Bešeňovej či v Liptovskom Jáne. Osvieženie si užijete aj na Liptovskej Mare. Ak k nám prídete v zime na skok to máte do lyžiarskeho strediska Jasná - Chopok. Obec Lazisko sa pýši artikulárnym kostolom, ktorý tiež stojí za vzhliadnutie.