Jedinečná drevenica na Liptove, s krbom!

Naša novučičká Drevenica pod Sitieňom 2 Vám ponúka nadštandardné ubytovanie na okraji liptovskej obce Lazisko. U nás sú vítané menšie i väčšie skupiny hostí hľadajúce komfort za rozumnú cenu.

Zaujíma Vás aké možnosti ponúka okolie obce? V blízkej Pavčinnej Lehote zažijete jedinečný adrenalín na bobovej dráhe vo Fun Parku Žiarce a spoznáte Liptov na cyklotrase, ktorá vedie cez stredisko a to od Pribyliny až po Vlkolínec. Zaujímavá je určite prechádzka v Demänovskej doline, návšteva miestnych jaskýň, Vrbického plesa a jazda lanovkou na Chopok. Ak patríte skôr k milovníkom vody, určite Vás potešia rôznorodé možnosti a atrakcie, ktoré ponúka Liptovská Mara. Preveziete sa na výletnej lodi, na skútri, vyskúšate aquazorbing alebo si zaplávate. Pokiaľ nás navštívite v zimnom období, odporúčame Vám lyžovačku v spomínanom lyžiarskom stredisku Fun Park Žiarce a Jasná - Nízke Tatry s množstvom zjazdoviek.

Pozývame Vás do celoročne otvorenej drevenice, ktorá je vhodná pre pobyt až 18 osôb. Ubytujeme Vás po jednotlivých apartmánoch alebo poskytneme drevenicu ako celok. K dispozícii sú:
- tri 3-lôžkové apartmány s manželskou posteľou a samostatným lôžkom,
- jeden 4-lôžkový apartmán s manželskou posteľou a dvomi samostatnými lôžkami,
- jeden 5-lôžkový apartmán s manželskou posteľou a tromi samostatnými lôžkami.

V každom z apartmánov sme pre Vás pripravili televízor so satelitnými príjmom a vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou. V prípade potreby pre Vás prichystáme aj detskú postieľku.

V drevenici je hosťom k dispozícii spoločenská miestnosť prepojená s kuchyňou. Maximálne pohodlie Vám zabezpečí nový drevený nábytok, teplo sálajúce z krbových kachlí či dobrý film, ktorý si pozriete v kruhu príjemnej spoločnosti, v televízore so satelitným príjmom. Mysleli sme na všetko a kuchynskú časť vybavili sklokeramickým sporákom s elektrickou rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou a navyše aj umývačkou riadu. Tí najmenší sa potešia rôznym hračkám, ktoré objavia pod schodami. WiFi pripojenie na internet aktuálne nie je k dispozícii.

Aby ste si dovolenku u nás vychutnali naozaj dosýta, na zastrešenej terase na Vás čaká vstavaný krb s možnosťou grilovania. V exteriéri si navyše môžete opekať na ohnisku a uvariť typický kotlíkový guláš. Novinkou v areáli ubytovania je aj zvieracia obora s divou zverou, ako napr. daniele, jelene a iné. Pri príchode Vás privítame na recepcii v Drevenici pod Sitieňom a s čímkoľvek radi pomôžeme. Autá bezpečne zaparkujete priamo pri drevenici.

Zaujala Vás ponuka Drevenice pod Sitieňom 2? Ak áno, stačí sa s nami nakontaktovať a zarezervovať Vami vybraný termín. Tešíme sa na Váš pobyt!


Preferujeme: Rodiny s deťmi