WELLNESS ZADARMO

Ubytovanie v sukromi na konci obce len 10 min. od Červeneho Kláštora, či Chodníka korunami stromov.


Drevenice Kubov predstavujú horské rekreačné zariadenie, ktoré ponúka komfortné ubytovanie v krásnej prírode pre vyše 20 osôb, ideálne pre partie priateľov a rodiny s deťmi. Nachádza sa v príjemnom tichom prostredí na konci dedinky Zálesie, čo garantuje hosťom dokonalé súkromie a pokojný, ničím nerušený pobyt.

Dedinka Zálesie sa nachádza v srdci Pieninského národného parku neďaleko Belianskych Tatier, odkiaľ majú návštevníci blízko nie len do strediska SKI BACHLEDOVA, kde je pre nich pripravené množstvo atrakcií ako v zimnom, tak aj v letnom období, ale aj do lyžiarskeho strediska JURGÓW v Poľsku. Za návštevu určite stojí aj národná kultúrna pamiatka v blízkom Červenom Kláštore - Kláštor Kartuziánov, kde máte zároveň možnosť absolvovať prehliadku múzea. Výborne oddýchnuť si môžete aj pri splave Dunajca v Lechnici, ktorý je čoraz viac navštevovaný turistami z celej Európy.

Celoročne sú Vám u nás k dispozícii 3 štýlové drevenice s krbom, zariadené v tradičnom vidieckom štýle, ktoré disponujú spolu celkovou kapacitou 22 lôžok (vrátane využitia prísteliek). Všetky drevenice sú prispôsobené pre rozdielny počet hostí, avšak svojím vybavením uspokoja požiadavky aj náročných klientov. Vybrať si tu môžete z nasledovných možností:

- drevenica s kapacitou pre 10 osôb, tvorená dvomi 4-lôžkovými spálňami (s možnosťou využitia dvoch prísteliek v spoločenskej miestnosti na pohodlnom rozkladacom gauči);
- drevenica s kapacitou pre 6 osôb (prípadne 6 dospelých osôb a dve deti), ktorej súčasťou sú dve 3-lôžkové spálne s manželskou posteľou a väčším rozložiteľným gaučom, vhodným pre komfortné prespanie jednej osoby, resp. dvoch detí;
- drevenička s kapacitou pre 4 osoby s otvorenou podkrovnou spálňovou časťou so 4 lôžkami.

Na prízemí - v dennej časti všetkých troch dreveníc je pre Vás pripravená vždy príjemná spoločenská miestnosť s krbom, televízorom so satelitom, CD prehrávačom a pohodlným posedením, ktorá je zároveň prepojená s kuchynskou časťou s možnosťou prípravy a ohrevu jedál. Samozrejmosťou každej drevenice je taktiež vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Príjemne oddýchnuť si môžu všetci ubytovaní hostia aj v pekne upravenom areáli dreveníc. Využívať tu môžete vonkajšie posedenie na terasách alebo v altánkoch, záhradné hojdačky, grily, vonkajší krb, kotlík či ohniská. Vďaka tomu, že sú drevenice umiestnené navzájom v tesnej blízkosti, poskytujú skvelé zázemie pre prežitie výbornej dovolenky či víkendového pobytu nie len rodiniek s deťmi a skupín priateľov, ale aj firemných kolektívov pri teambuildingových akciách.

Veríme, že si v našich dreveničkách skvele oddýchnete a načerpáte množstvo novej energie. Srdečne Vás k nám preto pozývame a tešíme sa na Vašu návštevu.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Fajčiarov