POZOR - Posledné voľné termíny na leto!

Drevenica Veverica je situovaná v chatovej oblasti obce Terchová, v okrese Žilina. Neďaleko drevenice sa nachádza celoročný aquapark ako aj lyžiarske stredisko.

A čo všetko ponúka Terchová a jej okolie? Zrelaxujete a zaplávate si v informačno - relaxačnom centre Terchovec, preveziete sa Terchovským vláčikom pozdĺž obce, spravíte si príjemnú prechádzku či túru na Malý, Veľký Rozsutec i k Jánošíkovým dieram, výlet k zrúcanine hradu Strečno alebo sa vyberiete na cyklopotulky. Určite Vám odporúčame navštíviť našu obec počas známych slávností, ako sú napr. Jánošíkove dni, Terchovský budzogáň a ďalšie. V blízkosti drevenice môžete navyše vyskúšať pravé domáce pivko v miestnom pivovare. V zime sú pre Vás pripravené upravené svahy lyžiarskych stredísk Ski Gavurky (250 m) a Vrátna Free Time Zone (3,8 km).

Drevenica Veverica je v prevádzke celoročne a ponúka ubytovanie pre pohodlný pobyt 8 - 10 osôb o rozlohe 85 m2. Drevenica sa prenajíma ako celok pre jednu samostatnú skupinu - ideálna pre rodinky s deťmi alebo skupinku priateľov a známych.

Prízemie tvorí obývacia izba s krbom, televízorom, rádiom a komfortným gaučom, ktorý Vám poslúži aj ako prístelka pre jednu osobu. S obývacou izbou je prepojená kompletne zariadená kuchynka s jedálenskou časťou, elektrickým sporákom s rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. Súčasťou prízemia je rovnako kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Na poschodí drevenice sú k dispozícii dve 2-lôžkové spálne s manželskou posteľou a jedna 4-lôžková (detská) spálňa s poschodovou posteľou, samostatnými lôžkami a prístelkou. Táto spálňa je navyše dovybavená televízorom. Rovnako je na tomto poschodí situovaná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. V cene ubytovania využijete tiež detskú postieľku, práčku i žehličku. V celom objekte je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Pri ubytovaní si pokojne oddýchnete na typickom drevenom posedení a ugrilujete dobroty na grile. V areáli chaty využijete služby recepcie, kongresovej miestnosti, reštaurácie s terasou, kde je možné rezervovať si celodenné stravovanie a wellness centrum, kde si dokonale oddýchnete. Pre tých najmenších sú tu pripravené detské preliezky, šmýkačky, hojdačky, pieskovisko ako aj ihrisko na hru futbalu, basketbalu a volejbalu. Vaše autá si zaparkujete priamo pri drevenici, ktorá je vybavená bezpečnostným kamerovým systémom.

Tak teda príďte prežiť Vašu dovolenku do Drevenice Veverica. Čaká na Vás komfortné ubytovanie za prijateľnú cenu. Tešíme sa na Vás!