Štýlová chatka s terasou a krbom!

Chata KRIVÁŇ je situovaná v prekrásnom horskom prostredí Národného parku Malá Fatra, priamo v malebnej obci Terchová. Výborná poloha chaty v pokojnej časti chatovej osady uprostred nádhernej prírody Vrátnej doliny s bohatými možnosťami relaxu ako aj aktívneho oddychu, je zárukou skvelej dovolenky v každom ročnom období. Okrem podnikania množstva príjemných turistických prechádzok, horských a cyklistických túr si Váš pobyt môžete spríjemniť taktiež hubárčením, hraním bowlingu, oddychom v miestnom relaxačnom centre Terchovec, či návštevou miestnej expozície Jánošík, kostola s dreveným betlehemom alebo kalvárie. Na svoje si tu prídu aj všetci milovníci syrových dobrôt, bryndze a oštiepok, ktorým budú k dispozícii služby mnohých blízkych reštaurácií s ponukou tradičných domácich jedál. V zimnom období, bohatom na snehovú nádielku, si užijete skvelú lyžovačku či snowboarding na 17 upravených zjazdovkách blízkeho lyžiarskeho strediska Vrátna Free Time Zone, s celkovou dĺžkou tratí až 14 km.

Celoročne ponúkame našim hosťom pohodlné ubytovanie v samostatnej rekreačnej Chate KRIVÁŇ, ktorá disponuje celkovou kapacitou pre 10 až 12 osôb. Súčasťou prízemia chaty sú dve príjemné 2-lôžkové spálne s vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Pripravená je tu pre Vás zároveň aj spoločenská miestnosť s krbom, LCD televízorom so satelitným príjmom, CD/DVD prehrávačom, jedálenským a gaučovým posedením (s možnosťou využitia dvoch prísteliek) ako aj kompletne zariadenou kuchynskou časťou s možnosťou prípravy vlastného stravovania. Schodiskom sa dostanete na poschodie objektu, ktoré je tvorené ďalšími tromi 2-lôžkovými spálňami s vlastnými kúpeľňami so sprchovacím kútom a toaletou, pričom k dispozícii je Vám tu taktiež menšia príručná, plne vybavená kuchynka. V priestoroch celej chaty môžete využívať bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Výborne oddýchnuť si môžete aj na veľkej terase chaty s vonkajším posedením, pri grilovaní, opekaní a varení chutného kotlíkového gulášu, či pri hraní stolného tenisu a futbalu. Počas Vášho pobytu Vám taktiež radi zapožičiame aj bicykle. Parkovanie Vašich áut je možné na vlastnom parkovisku chaty.

Veríme, že sa u nás budete cítiť výborne a pri ďalšej Vašej návšteve nášho krásneho kraja nás opäť radi poctíte Vašou návštevou! Tešíme sa na Vás.