Chalupa, ktorá s Vami kráča ku zdraviu!

Chalupa LUKA Terchová získala certifikát "Vitajte cyklisti" a je zameraná najmä na zdravý životný štýl s ponukou aktivít, ktoré Vás nenechajú sedieť a rozhýbu Vaše telo. Príďte sa presvedčiť a nechajte sa zlákať nádhernou oravskou prírodou!

Chalupa LUKA Terchová je situovaná v prekrásnom horskom prostredí Malej Fatry, v malebnej oravskej dedinke Terchová, preslávenej slovenským zbojníkom Jurajom Jánošíkom. Okolitá čarovná príroda, čerstvý horský vzduch, dokonalý pokoj a široké možnosti aktívneho oddychu aj relaxu - to všetko Vám ponúkame v kombinácii s príjemným komfortným ubytovaním v kompletne zariadených štúdiách a apartmánoch. Váš pobyt si u nás môžete spríjemniť aj rôznymi turistickými prechádzkami či cyklotúrami (obľúbené sú najmä Jánošíkove Diery s tiesňavami, kaňonmi a množstvom prekrásnych vodopádov a rebríkov), jazdou na koni či ochutnávkou tradičných miestnych špecialít ako napríklad korbáčiky či žinčica. Príjemný oddych si vychutnajte v relaxačnom centre Terchovec, ktoré sa nachádza len 500 metrov od ubytovania. Na svoje si tu počas zimných mesiacov prídu aj milovníci zimných športov, ktorí si skvelú lyžovačku zaiste užijú na kvalitne upravených zjazdovkách blízkeho lyžiarskeho strediska Vrátna Free Time Zone (5 minút autom od chalupy).

Celoročne Vám ponúkame veľmi pekné ubytovanie v Chalupe LUKA Terchová s celkovou kapacitou 26 lôžok (vrátane prísteliek). Hostia si u nás môžu vybrať spomedzi dvoch 2-lôžkových a troch 3-lôžkových štúdií, ako aj z jedného 5-lôžkového apartmánu (s prístelkou) a jedného 8-lôžkového mezonetového apartmánu. V štúdiu aj apartmáne sa vždy nachádza posedenie s televízorom so satelitným príjmom, plne zariadená kuchynka (vybavená elektrickým sporákom, mikrovlnnou rúrou, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou a jedálenským posedením) a vlastná kúpeľňa s toaletou (8-lôžkový apartmán disponuje až dvomi kúpeľňami s dvomi toaletami). Samozrejmosťou ubytovania je možnosť využívania bezplatného WiFi pripojenia na internet a bezproblémové parkovanie Vašich áut priamo pri chalupe.

Príjemne posedieť a zabaviť sa v kruhu rodiny či priateľov si môžu ubytovaní hostia v záhradnej časti objektu s terasou, altánkom, grilom, vonkajším krbom a posedením. Pripravené je tu taktiež ohnisko s možnosťou varenia kotlíkového gulášu, zatiaľ čo sa detičky môžu smelo zabávať na detskom ihrisku s hojdačkou, preliezkami, šmýkačkou a rôznymi hračkami. Počas Vášho pobytu sa môžete pokojne vybrať aj na cyklistický výlet, k čomu Vám radi zapožičiame bicykle. Večernú zábavu pri osviežujúcom pivku už len stačí doplniť hraním biliardu, šípok alebo stolného tenisu, prípadne si je možné objednať aj rôzne masáže či saunu (za poplatok) - a Vami vysnívaná dovolenka môže začať! Tešíme sa na Vás!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá