Pobyt v areáli s wellness procedúrami

Drevenica Borovica je situovaná v malebnom prostredí rodiska zbojníka Juraja Jánošíka, v dedine Terchová. Región Malej Fatry Vás nadchne svojou prírodou a bohatými možnosťami trávenia voľného času.

V nádhernej prírode sa v každom ročnom období vyberiete na ľahšiu či náročnejšiu túru alebo prevetráte svoje bicykle. Zdoláte Veľký Rozsutec, Jánošíkove diery, Belské skaly alebo si vychutnáte pohľad z rozhľadne. Svoju zdatnosť otestujete v Lanovom Parku Dino Adventure. Vaše detičky spoznajú rôzne zvieratká v Mini Zoo - Terchovská záhrada. Milovníci zimných športov si zalyžujú na svahoch lyžiarskych stredísk Ski Gavurky či Vrátna Free Time Zone.

Štýlová drevenica Vám poskytne ubytovanie s kapacitou 8 osôb, počas celého roka. Srdcom spoločenskej miestnosti je krb, ktorý Vás v zime zahreje pri posedení na pohodlnom gauči. Gauč po rozložení slúži ako prístelka pre 2 osoby. Voľný čas si spríjemníte sledovaním televízora so satelitným príjmom alebo hraním spoločenských hier. Miestnosť je prepojená s kuchyňou, vybavenou elektrickým sporákom s rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, hriankovačom a chladničkou s mrazničkou. Vlastnoručne pripravené pochúťky si vychutnáte pri jedálenskom stole. Na prízemí nájdete aj modernú kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou.

Na prvom poschodí si oddýchnete v jednej z dvoch 3-lôžkových spální. V každej z nich sa nachádza jedna manželská posteľ a jedno samostatné lôžko. Nájdete tu aj toaletu spoločnú pre obe spálne. V celom objekte je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet. Svoje cennosti si odložíte v trezore.

V areáli si so svojimi blízkymi vychutnáte lúče slnka na terase s vonkajším posedením a grilom. Vaše deti spoznajú nových kamarátov na detskom ihrisku so šmýkačkou, preliezkami a pieskoviskom. K dispozícii Vám je ochotný personál recepcie, spoločnej pre všetky objekty rekreačnej oblasti. Od varenia Vás odbremení reštaurácia s terasou a barom. Zacvičíte si v miestnom fitness centre a neskôr sa odmeníte formou wellness procedúr, masáže, vírivky či sauny. Nájdete tu aj kongresovú miestnosť. Svoje auto zaparkujete priamo pri objekte na stráženom parkovisku. Tešíme sa na Vás v Drevenici Borovica!


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov
Neakceptujeme: Fajčiarov