Ideálna rodinná dovolenka

Drevenica Podkovička Vám ponúka možnosť celoročného komfortného ubytovania pre rodiny s deťmi, dovolenku s priateľmi či spoločný firemný víkend. Drevenicu nájdete v malebnej obci Terchová v areáli dvadsiatich ôsmych drevodomov.

Kapacita drevenice je max. 7 dospelých osôb plus dieťa v detskej postieľke. Na prízemí drevenice Podkovička je vstupná hala, kotolňa s úložným boxom na lyže, kúpelňa s WC, jedáleň, kompletne zariadená a vybavená kuchyňa, obývačka s krbom, televízorom, digitálnym prijímačom so štandartnou ponukou TV kanálov a DVD prehrávačom. V drevenici je možné bezplatné pripojenie na internet cez Wi-Fi. Gauč v obývačke je možné rozložiť na veľkú manželskú posteľ. Na poschodí sa nachádza kúpeľňa s WC, šatník a dve spálne. V jednej je manželská posteľ, v druhej jedna sólo posteľ a jedna poschodová posteľ. V príslušenstve drevenice sú aj knihy, časopisy, dvd filmy, spoločenské hry, hračky, detská postieľka, stolička na kŕmenie, vanička na kúpanie a nočník. Drevenica má vlastnú terasu s vonkajším sedením a vonkajším krbom.

Súčasťou areálu je aj reštaurácia s vlastným horským mini pivovarom "Vŕšky", wellness s vírivkou, štyrmi saunami, ľadovou kaďou, Kneippovým chodníkom, tapidáriom a vonkajšou vírivou kaďou, kongresové priestory, veľké detské ihrisko, mimo zimnej sezóny aj dinopark a lezecká lanová dráha pre deti aj pre dospelých. Areál sa nachádza priamo nad relaxačno-informačným centrom Terchovec (plavecký a detský bazén, sauny, whirpool, masáže, bowling, trampolína, viacúčelová športová hala) , v tesnej blízkosti terchovského amfiteátra a len 3 km od lyžiarskeho strediska Vrátna Free Time Zone. V okolí drevenice začína množstvo obľúbených turistických chodníkov, je tu i možnosť cykloturistiky.