Dovolenka v drevenici s krásnym výhľadom

Útulná Drevenica u Bambuľky sa nachádza v malebnej obci Terchová, unikátnej nielen svojou prírodou, ale aj bohatou históriou. Určite Vás zaujmú príbehy o miestnych rodákoch, ako sú Jánošík a Adam František Kollár.

V krásnej prírode Malej Fatry si spolu aj s Vašimi deťmi užijete nenáročné prechádzky či výlet na bicykli. Vydáte sa preskúmať Jánošíkove diery, Malý a Veľký Rozsutec a Chleb. Ak sa nás rozhodnete navštíviť v zime, určite si nezabudnite zbaliť lyžiarsku výstroj. V Terchovej a blízkom okolí na Vás čaká výborná lyžovačka v lyžiarskych strediskách Ski Gavurky a Vrátna Free Time Zone, kde na Vás čakajú upravené lyžiarske ale aj bežkárske trate.

Počas celého roka ponúkame našim hosťom príjemné ubytovanie celkovo pre 14 ľudí. Chvíľky pohody si užijete v spoločenskej miestnosti s krbom, televízorom so satelitným príjmom, CD/DVD prehrávačom, videom, rádiom ale aj spoločenskými hrami. Pre Vaše detičky máme pripravený box s hračkami. Z tejto miestnosti máte prístup na terasu s posedením a výhľadom na nepoškvrnenú prírodu. Spoločenská miestnosť je prepojená s kuchyňou, ktorá disponuje štandardným vybavením, a to elektrickou rúrou s plynovým sporákom, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou, umývačkou riadu, chladničkou s mrazničkou a žehličkou.

Súčasťou prízemia je aj 4-lôžková spálňa s manželskou posteľou a dvomi samostatnými lôžkami. Samozrejmosťou je kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou a práčkou.

Na poschodí drevenice nájdete 3 spálne. Dve 3-lôžkové spálne sú vybavené zakaždým manželskou posteľou, samostatným lôžkom a tiež balkónom s výhľadom. 4-lôžková spálňa Vám ponúka komfortnú manželskú posteľ a dve samostatné lôžka. Spálne zdieľajú spoločnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou. Pre rodiny s malými deťmi máme k zapožičaniu aj detskú postieľku.

Na priestrannej záhrade si počas letných večerov s Vašimi blízkymi opečiete slaninku, či ugrilujete špekáčiky v altánku s vonkajším posedením, krbom, grilom a kotlíkom. V exteriéri sa nachádza garáž vhodná pre jedno auto, ale aj na odloženie Vašich bicyklov či lyží. Svoje autá môžete zaparkovať aj pri objekte. Strávte svoju dovolenku v prekrásnom prostredí v Drevenici u Bambuľky. Už teraz sa na Vás tešíme!