Útulné chatky v krásnom prostredí Pienin

Chatky u Oravca nájdete v krásnom a tichom prostredí obce Červený Kláštor. Spojenie výhodnej polohy a útulného ubytovania padne vhod určite rodinkám s deťmi, skupinkám priateľov ale i párom či seniorom. Chatky u Oravca sú jednoducho ideálne pre všetkých, ktorí si radi spoja aktívnu dovolenku s nerušeným oddychom.

Pestrá ponuka aktivít čaká na malých i veľkých. Deti sa zaisto potešia dobrodružstvu pri splave Dunajca a Vám sa budú určte páčiť výhľady z vrchu Tri koruny alebo z iných turistických chodníčkov, vedúcich krásnou prírodou Pienin. Milovníci cyklistiky objavia nádherné zákutia prírody a v zime tu na Vás čaká veľa bežkárskych trás. Milovníkom histórie odporúčame navštíviť blízke Kláštorné múzeum, kde sa dozviete viac o živote mníchov z Červeného Kláštora.

Chatky u Oravca Vám ponúkajú celoročne útulné ubytovanie s maximálnou kapacitou spolu pre 18 osôb. Chatky sú umiestnené na spoločnej záhrade, prenajať si ich preto môžete buď jednotlivo alebo spolu ako celok.

Ak si pre svoj pobyt zvolíte Chatku I s kapacitou pre 3 až 5 osôb, k dispozícii Vám v nej bude jedna 3-lôžková spálňa so samostatnými lôžkami a možnosťou dvoch prísteliek (vybavená televízorom so satelitným príjmom a rádiom). Využívať tu môžete tiež kuchynku s elektrickou dvojplatničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou. Kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou je v chatke samozrejmosťou. Voňavú kávičku si vychutnáte na terase s posedením priamo pred chatkou.

Chatka II disponuje kapacitou ubytovania pre 11 až 13 osôb v štyroch útulne zariadených izbách. Pripravené sú tu pre Vás dve 2-lôžkové, jedna 3-lôžková a jedna 4-lôžková izba. V každej z izieb nájdete samostatné lôžka s možnosťou spojenia na manželské lôžko. Relaxovať s rodinou či priateľmi môžete vo veľkej spoločenskej miestnosti, vybavenej televízorom so satelitným príjmom a možnosťou dvoch prísteliek. Na prípravu vlastnej stravy Vám tu poslúži plne vybavená kuchyňa s plynovým sporákom s rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. Hosťom je v chatke k dispozícii jedna kúpeľňa s veľkou rohovou vaňou, jedna samostatná toaleta ako aj ďalšie dve kúpeľne so sprchovými kútmi a dvomi toaletami.

Nezabudnuteľné chvíle na Vás čakajú aj pri grilovačke, opekačke či varení kotlíkového gulášu. Vaše ratolesti sa medzitým môžu vyhrať na pieskovisku alebo pohojdať sa na hojdačke. Vaše autá si pohodlne odparkujete priamo pred chatkami. Tešíme sa na Vašu návštevu!