Príjemné ubytovanie s dostatkom súkromia

Ubytovanie Helena je situované priamo v centre malebnej obce Červený Kláštor, nachádzajúcej sa v krásnom prostredí Pienin. Poloha ubytovania predstavuje ideálny východiskový bod pre podnikanie príjemných prechádzok a horských túr v prekrásnej prírode Pieninského národného parku, ktorý je popretkávaný množstvom turistických a cyklistických chodníkov. Vašu dovolenku si môžete spríjemniť návštevou Múzea kartuziánskeho-kamaldulského kláštora, relaxom v kúpeľoch Smerdžonka či vychutnávaním si splavu na plti riekou Dunajec. Navštíviť môžete aj hrad či skanzen, nachádzajúci sa v neďalekej Starej Ľubovni. Ďaleko to nie je ani do kaštieľa Strážky, na Kežmarský hrad alebo Niedzický zámok.

Našim hosťom ponúkame útulné ubytovanie s príjemnou domáckou atmosférou v dvojizbovom podkrovnom apartmáne s kapacitou 6 až 8 lôžok alebo v samostatnom domčeku s pôvodnou kachľovou pecou s kapacitou 4 lôžok.

V apartmáne majú možnosť hostia využívať dve spálne, jednu dvojlôžkovú a jednu štvorlôžkovú. V oboch izbách je možnosť jednej prístelky. Apartmán disponuje samostatným vchodom a k jeho výbave patrí televízor so satelitom, WiFi pripojenie na internet a lodžia s veľmi pekným výhľadom. V apartmáne máte možnosť využívať kúpeľňu, dve toalety a kompletne vybavenú kuchyňu s jedálenskou časťou.

V samostatnom domčeku sa pohodlne ubytujú 4 osoby v jednej štvorlôžkovej spálni, ktorá je vybavená televízorom so satelitom a pôvodnou kachľovou pecou. Na prípravu chutných jedál tu slúži plne zariadená kuchyňa s jedálenským posedením. Súčasťou domčeka je aj predsieň a kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou.

Ubytovaní hostia majú možnosť relaxovať v záhrade s vonkajším posedením a záhradným krbom. Parkovanie je zabezpečené priamo v uzavretom dvore ubytovania. Tešíme sa na Vašu návštevu.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty