Krásna chalupa v tichom prostredí!

Chalupa Dita sa nachádza v tichom a pokojnom prostredí obce Lechnica. Ak hľadáte miesto, kde načerpáte nové sily a zrelaxujete svoju myseľ, lepšie ste si ani nemohli vybrať. Poteší nás návšteva rodiniek s deťmi a skupiniek priateľov či známych. Chalupa je výborným miestom pre Váš aktívny i pasívny oddych.

Krásne okolie obce ponúka bohaté možnosti pre turistov i cyklistov. Objavte krásy Pieninského národného parku a svoj pobyt si spríjemníte návštevou kartuziánskeho-kamaldulského kláštora v obci Červený Kláštor, kde sa dozviete veľa informácií o živote mníchov. Výborne Vám určite padne aj relax v bazénoch kúpeľov Smerdžonka. Vaše detičky poteší návšteva tajomných hradov. Blízko to máte na Kežmarský hrad i Niedzický zámok. Máte radi adrenalín? Ak áno, určite vyskúšajte splav Dunajca na pltiach. V zime si tu užijete výbornú lyžovačku v obci Jezersko alebo v poľskej Niedzici.

Chalupa Dita poskytuje celoročne komfortné ubytovanie s maximálnou kapacitou pre 15 osôb (vrátane prísteliek). Pripravená je tu pre Vás jedna 2-lôžková izba s manželskou posteľou a ďalšia 3-lôžková izba s manželskou posteľou, samostatným lôžkom a možnosťou prístelky. Tieto dve izby sa nachádzajú na poschodí chalupy. Hostia pri nich môžu využívať krásnu zeleno ladenú kúpeľňu so sprchovým kútom a samostatnú toaletu.

Pre rodinky s deťmi ponúkame rodinnú izbu umiestnenú tiež na poschodí chalupy. Tvorená je dvomi prechodnými spálňami: jednou 2-lôžkovou a ďalšou 2-lôžkovou spálňou s jednou prístelkou. Jedna spálňa disponuje manželským lôžkom a druhá samostatnými lôžkami. Hosťom v rodinnej izbe prislúcha fialová kúpeľňa so sprchovým kútom a samostatná toaleta. Spoločná kuchyňa (s plynovou dvojplatničkou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou) poslúži všetkým hosťom z poschodia chalupy.

Na prízemí chalupy nájdete ďalšiu 3-lôžkovú izbu s manželskou posteľou, samostatným lôžkom a prístelkou. Na prípravu chutnej domácej stravy tu nechýba ani ďalšia plne vybavená kuchyňa s pieckou, plynovým sporákom s elektrickou rúrou, chladničkou s mrazničkou, umývačkou riadu, mikrovlnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou. Súčasťou prízemia objektu je aj tretia - žltá kúpeľňa s vaňou ako aj samostatná toaleta. V celom ubytovaní je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Príjemné chvíľky strávite aj v exteriéri chalupy. Zahrajte si s Vašimi ratolesťami futbal alebo iné loptové hry alebo si opečte chutné mäsko na grile. Rovnako príjemne sa budete cítiť na terase, kde si užijete chvíle pohody v kruhu svojich najbližších. Vaše autá si pohodlne odparkujete priamo pri ubytovaní.

Leto je v plnom prúde, tak neváhajte a rezervujte si Váš vysnívaný pobyt už dnes. Tešíme sa na Vašu skorú návštevu!