Štýlový penzión v prekrásnom prostredí

Štýlový Penzión Tri Koruny je situovaný v centre mesta Spišská Stará Ves, priamo pri hlavnej ceste v smere do Pieninského národného parku.

Nádherná príroda a prekrásne prostredie umocňujú zážitok z pobytu v našom penzióne. Len niekoľko kilometrov od ubytovania môžete splavovať Dunajec na drevených pltiach, navštíviť Zámok Niedzica, Hrad Czorstyń pri Czorsztyńskom jazere ako aj Kláštor v Červenom Kláštore. Určite Vám odporúčame spraviť si celodennú túru na Tri Koruny - k najvyššiemu vrcholu Pienin (982 m n. m.) v Pieninskom národnom parku. V zime si tu užijete aj lyžovačku na svahoch lyžiarskych stredísk Ski Bachledova dolina a Thermal & Ski Bialka Tatrzanska, kde si po aktívnom dni oddýchnete v termálnych kúpeľoch.

Srdečne Vás pozývame do nášho rodinného penziónu, v ktorom Vás veľmi radi ubytujeme počas celého roka. Penzión disponuje celkovou kapacitou 41 lôžok vrátane prísteliek. K dispozícii sú Vám izby a apartmány v nasledovnom rozložení:
- päť 2-lôžkových izieb,
- jeden 2-lôžkový mini apartmán s možnosťou jednej prístelky,
- sedem 2-lôžkových rodinných apartmánov s možnosťou dvoch prísteliek.

Izby sú komfortne zariadené s manželskou posteľou, vybavené vlastnou chladničkou a televízorom. Jedna izba je navyše dovybavená balkónom. V každej izbe sa nachádza aj kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Mini apartmán je riešený formou štúdia, kde sa v jednej miestnosti nachádza manželská posteľ, prístelka na rozkladacej pohovke, televízor ako aj kuchynský kútik. V kuchynskom kútiku využijete sklokeramickú varnú dosku, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu a chladničku s mrazničkou. Súčasťou apartmánu je rovnako vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

V siedmych rodinných apartmánoch sa nachádza spálňa s manželskou posteľou a televízorom, ako aj kompletne vybavená kuchyňa s rozkladacou pohovkou vhodnou pre prespanie dvoch osôb. Všetky rodinné apartmány majú vlastný balkón a kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou.

V celom penzióne je zabezpečené bezplatné káblové a WiFi pripojenie na internet. K dispozícii je Vám spoločenská miestnosť/klubovňa, kde si spoločne zahráte stolný tenis, pozriete televíziu, vypočujete rádio a detičky sa vyhrajú v detskom kútiku s rôznymi hračkami. Využiť môžete aj priestory zasadačky s kapacitou do 60 osôb, salónika, reštaurácie s barom ako aj vinárne, ktorá patrí medzi obľúbené priestory nášho penziónu. V našom penzióne navyše zrelaxujete v saune a oddýchnete si v altánku v kruhu najbližších. Tu je možné taktiež grilovať na záhradnom krbe alebo opekať na ohnisku. Pre tých najmenších sme pripravili aj detské ihrisko s pieskoviskom, preliezkami a šmýkačkami.

V prípade potreby si Vaše lyže a bicykle odložíte vo vyhradených priestoroch v penzióne. Vaše autá si pohodlne zaparkujete priamo pri objekte. Penzión Tri Koruny je miestom pre oddych, komfortné ubytovanie, aktívny relax, športové vyžitie, spoločenské podujatia a rovnako pre harmonickú dovolenku rodín s malými deťmi. Tak teda neváhajte a kontaktujte nás už dnes. Tešíme sa na Váš pobyt u nás!