Chalupa s krbom v tichom prostredí!

Chalupa u Mateja je situovaná v tichom a pokojnom prostredí obce Lechnica, iba 300 metrov od rímskokatolíckeho Kostola sv. Jodoka. Naša Chalupa je navyše najbližším ubytovacím zariadením k sieti horských cyklochodníkov typu Singletrails.

Okolie rázovitej obce Lechnica ponúka bohaté možnosti turistických i cyklistických trás. Pieninský národný park Vás očarí svojou krásou a nedotknutou prírodou. Svoj pobyt si môžete spríjemniť aj návštevou kartuziánskeho-kamaldulského kláštora v obci Červený kláštor, kde sa dozviete viac o živote a histórii mníchov. Vaše ratolesti sa určite potešia čľapkaniu sa v bazénoch kúpeľov Smerdžonka a Vy si vychutnáte dokonalý relax a zregenerujete Vaše telo aj myseľ. Blízko to máte aj na okolité hrady (Kežmarský hrad, kaštieľ Strážky či Niedzický zámok).

Chalupa u Mateja poskytuje celoročne príjemné ubytovanie v troch 4-lôžkových spálniach vždy s jednou prístelkou na rozkladacom kresle. Celková kapacita chalupy tak predstavuje spolu 12 až 15 lôžok. Chalupa je výborným miestom pre Váš relaxačný i aktívny oddych s rodinkou, priateľmi či známymi.

Vo výbave izieb nájdete manželské lôžko, televízor so satelitným príjmom, chladničku a súčasťou niektorých spální sú aj veľké balkónové dvere, ktoré ocenia milovníci čerstvého a čistého vzduchu. Vlastná kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou je samozrejmosťou v každej spálni.

Chvíľky dovolenkovej pohody si vychutnáte v príjemnej spoločenskej miestnosti s krbom, televízorom so satelitným príjmom, DVD prehrávačom, rádiom a spoločenskými hrami. Vedľa spoločenskej miestnosti sa nachádza aj ďalšia kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. Na prípravu chutnej domácej stravy Vám poslúžia dve kuchyne. Vo výbave väčšej kuchyne je Vám k dispozícii plynový sporák s elektrickou rúrou, rýchlovarná kanvica, kávovar a mikrovlnná rúra. Menšia kuchynka je vybavená rovnako ako väčšia kuchyňa, rozdielom je len keramická varná doska (dvojplatnička) bez rúry.

Pozitívnu energiu a nové sily na čerpáte aj v krásne zelenej záhrade pri grilovačke či opekačke s priateľmi. Alebo si vezmite knihu a užite si teplé letné večery pri dobrom vínku. Na požiadanie Vám zabezpečíme detskú postieľku a žehličku. Vaše autá si pohodlne odparkujete priamo pri chalupe.

Nesnívajte o úžasnej dovolenke, prežite ju v krásnom a pokojnom prostredí u nás. Rezervujte si Váš pobyt už dnes. Tešíme sa na Vašu návštevu!