Chatky + kemping + atrakcie v areáli!

Komplex Goralský dvor sa nachádza v tichom prostredí v obci Haligovce v smere Stará Ľubovňa – Červený Kláštor v predhorí Pienin a Zamaguria. Nájdete tu 13 chatiek, kemping, slovenskú reštauráciu, letnú kolibu, letnú terasu, vonkajší bazén, záhradné šachy, ruské kolky, ihriská, detské ihrisko, hojdačky,skanzen dobových strojov, farma s domácimi zvieratkami, ktorá poteší najmä mladších návštevníkov. Na pobyt môžete doviesť aj svojich štvornohých miláčikov.

Hosťom ponúkame ubytovanie v chatkách. Každá chatka má 3 samostatné izby v rozložení 2+1 prístelka, 2+1 prístelka, 1+1 prístelka. Každá z nich je vybavená vlastným sociálnym zariadením (toaleta, sprcha a teplá voda). V zimnom období sú vykurované. Pre rodinné pobyty je možné si prenajať celú chatu, s možnosťou pristavenia si stanu pri chate a využívania sociálneho zariadenia v chate.

Ubytovanie je vhodné pre rodiny, skupinky turistov ale aj firemné akcie, výlety a školenia.

Neďaleko sú známe Haligovské skaly, Prístavisko pltí, Národopisné múzeum v Červenom Kláštore. Okolie poskytuje veľa možností pre aktívny oddych a turistiku pešo, horskými bicyklami do blízkeho okolia a Poľska na priehradu a zámok v Niedzici, výstup na Tri Koruny, hrebeňové pochody cez Haligovské skaly a poľského kúpeľného mestečka Sczawnica.