Chata vhodná pre rodinky - super cena

Do 31.5.2019 cena 10eur /osoba /noc.Platí pre 5 a viac osob.


Ak sa rozhodnete tráviť dovolenku či predĺžený víkend v tichom a príjemnom prostredí Pienin, v obci Červený Kláštor, pozývame Vás do Chaty Katarína.

O zábavu spolu s deťmi tu máte postarané. Hneď za chatou sa nachádza pstruhový rybník, v ktorom po zakúpení rybárskeho lístka ulovíte svoju rybu. V blízkosti preteká rieka Dunajec, ponad ktorú vedie most spájajúci slovenskú a poľskú časť. Adrenalín v krvi sa dá zvýšiť aj splavovaním tejto rieky na pltiach. Odporúčame Vám navštíviť miestne múzeum (Kláštor Kartuziánov), Zámok v Niedzici s priehradou a vyhliadkovými plavbami. Nie ďaleko od chaty je tiež Bar u Omka, Goralská reštaurácia a Family Park s minigolfom, stolným tenisom, šachom, ihriskom pre deti. Lyže sa dajú prevetrať na svahoch stredísk Niedzica, Bachledka Ski and Fun alebo Skipark Eland Spišská Stará Ves.

Najmä počas letných mesiacov sa môžete ubytovať v našej útulne zariadenej Chate Katarína. Celková kapacita ubytovania je 10 osôb, preto je vhodná pre hostí, ktorí nechcú byť rušení inými osobami a chcú mať svoje súkromie a pokoj.

Pekný čas s blízkymi si užijete v obývacej miestnosti s krbovou pieckou, televízorom so satelitným príjmom a gaučovým sedením (slúžiacim ako prístelka pre jednu osobu). Výbornú domácu stravu si pripravíte v kompletne vybavenej kuchyni s el. spotrebičmi, kuchynským riadom a jedálenským sedením. Pohodlie počas pobytu zaisťuje moderná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Kvalitný spánok si u nás užijete v dvoch spálňach - 4-lôžkovú tvorí manželská posteľ a dve samostatné lôžka, 5-lôžkovú zas manželská posteľ, samostatné lôžko a rozťahovací gauč (prespia na ňom dvaja hostia). V každej spálni si počas chladnejších dní viete zakúriť v krbových kachliach na drevo.

Naozajstnú pohodu pocítite aj pri trávení chvíľ na veľkej záhrade. Práve tu je Vám k dispozícii altánok s vonkajším posedením, gril, ohnisko, kotlík na varenie gulášu a záhradná hojdačka. Deti sa zabavia na pieskovisku alebo hojdačke. Vieme Vám zapožičať detskú postieľku. Parkovanie Vašich áut je možné bezplatne priamo v záhrade. Tak vezmite svojich domácich miláčikov a príďte si k nám do sýtosti oddýchnuť od každodenných starostí. Tešíme sa na Vás!


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí