Drevenička pre oddych v súkromí

Chcete si užívať krásne chvíle s rodinkou či priateľmi? Príďte do našej Chaty u pltníka, ktorá sa nachádza v pokojnej rekreačnej oblasti Majere pri Červenom Kláštore.

Poznávať krásy Pienin sa dá zo sedla bicykla aj po trasách, vhodných pre aktívnych turistov. Potešíte sa aj nenáročným prechádzkam až ku Kláštoru Kartuziánov v Červenom Kláštore. Milovníci adrenalínu ocenia možnosť splavu na rafte, kanoe aj pltiach na Dunajci (2 km od nás je nástupné miesto). V letnom období si zaplávate v blízkom jazere na poľskej strane aj Jezerskom jazere, alebo sa môžete relaxovať vo wellness centre miestnych ubytovaní. Zima prináša mnoho možností na lyžovanie v strediskách Skipark Eland Spišská Stará Ves, Ski Park Vyšné Ružbachy aj Ski Litmanová Fakľovka.

V letnom období prístupná drevená Chata u pltníka ponúka zázemie pre maximálne 6-člennú skupinku hostí. V prízemí sa nachádza spoločenská miestnosť s gaučovým sedením, jedálenským sedením a hrami. Odtiaľto sa priam v papučkách môžete dostať na terasu. Spoločenská miestnosť je prepojená s kuchynským kútom, ktorého súčasťou je keramická varná doska, rýchlovarná kanvica, mikrovlnná rúra a chladnička s mrazničkou. Zo spoločenskej miestnosti sa priam v papučkách dostanete na terasu aj do 2-lôžkovej spálne s manželskou posteľou. Na poschodí sú ďalšie dve 2-lôžkové spálne s oddelenými lôžkami. V jednej je navyše balkón.

Užívať si na čerstvom vzduchu... Tak k tomuto Vám poslúži terasa s posedením a grilom. Na požiadanie Vám zaistíme detskú stoličku aj detskú postieľku. K dispozícii máme rovnako hračky pre deti, bedminton aj priestor na uloženie športových potrieb. Necelých 300 m je vzdialený salaš. Parkovanie vozidiel je približne 50 m od chaty, na ceste. Tešíme sa na Vás!