Chata s krbom v tichom prostredí lesa!

Chata sa nachádza v chatovej osade pri obci Jasenová, malebnej oravskej dedinke, vzdialenej len 6 kilometrov od okresného mesta Dolný Kubín. Táto rekreačná oblasť svojím návštevníkom ponúka bohaté možnosti trávenia voľného času. Milovníci histórie si isto nenechajú ujsť návštevu Oravskej galérie, Oravského múzea v Dolnom Kubíne alebo hradu v Likave či v Oravskom Podzámku. V lete si hostia môžu vychutnať turistické výlety po cyklotrasách v Malej Fatre alebo náročnejšie túry po vyznačených turistických chodníkoch na neďaleké vrchy Veľký Choč, Rozsutec alebo známu Kubínsku hoľu. Príjemne oddýchnuť si je možné v termálnych vodách v aquaparku AquaRelax Dolný Kubín alebo v bazénoch s liečivou vodou v AQUA-VITAL Park Lúčky (14 km). V zime našim hosťom odporúčame využiť výborné zjazdovky v lyžiarskych strediskách Ski Park Kubínska hoľa (12 km), Ski Park Ružomberok (13 km), SkiPark Racibor Oravský Podzámok (14 km) alebo v Šport Centre Lučivná (17 km).

Ponúkame Vám celoročné ubytovanie v trojpodlažnej chate s celkovou kapacitou pre 5 až 6 osôb. Na prízemí chaty majú ubytovaní hostia k dispozícii kuchynský kút vybavený elektrickým sporákom s rúrou, dvojplatničkou, mikrovlnnou rúrou, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou, doplnený o jedálenskú časť so stolom, stoličkami a krbom. V chodbe pri schodoch sa nachádza kúpeľňa so sprchovacím kútom a samostatnou toaletou. Pri vstupe na prvé poschodie chaty Vás príjemne prekvapí útulne zariadená spoločenská miestnosť s kreslami a pohovkou (využiteľnou pre prespanie jednej osoby), ktorá je vybavená teplovzdušným krbom, televízorom so satelitom, CD/DVD prehrávačom a rádiom. V tejto miestnosti sa nachádza balkón, kde si môžete vychutnávať nádherný výhľad na okolitú prírodu. Dokonalý komfort hostí tu dopĺňa aj ďalšia kuchyňa, podobne vybavená ako kuchyňa na prízemí chaty. Po dni plnom zážitkov môžete relaxovať a oddychovať v podkroví chaty, kde sa nachádza jedna 2-lôžková a jedna 3-lôžková izba. Chata je vykurovaná teplovzdušným krbom, avšak v chladnejšom období je možné dokurovanie elektrickými radiátormi. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení vďaka elektrickému bojleru s objemom 120 litrov.

Vo vonkajšej časti chaty majú hostia k dispozícii pergolu so záhradným posedením a ohnisko na opekanie špekačiek. Parkovanie osobných automobilov je možné hneď pri chate, v zimnom období však odporúčame použiť snehové reťaze.

Príďte si k nám oddýchnuť a vychutnať si ticho prekrásnej prírody! Tešíme sa na Vás!